Do Prahy míří funková kapela De Phazz

Kultura
24. 9. 2018 03:00
Kapela De Phazz.
Kapela De Phazz.

Praha již 25. září zažije pestrobarevný funk v podání De Phazz. Kapela v čele s Pitem Baumgartnerem, uznávaným DJem a producentem, potěší originálním stylem s prvky latiny, d&b, jazz trip hopu nebo třeba soulu.

Vedle lídra, který je vyhledávaným remixérem (podílel se také na renomované kompilaci Verve Remixed s ceněnou verzí songu Elly Fitzgerald Wait Till You See Him, remixoval Kool & the Gang, A-ha nebo Blank & Jones), zazáří skvělý band a Pat Appleton, okouzlující zpěvačka s úžasnou barvou hlasu a soulovým feelingem.


Šéf kapely Baumgartner sám sebe vnímá jako hudebního kolážistu, kombinujícího mnoho různých stylů do jednoho celku. A přesně na tuto barevnou paletu rytmů, harmonií a tónů se můžete těšit v pražském Lucerna Music Baru již 25. září.

De Phazz to v Praze nerozbalí poprvé, v roce 2010 zahráli v klubu Retro, kde představovali svou novou desku Lala 2.0, a v roce 2012 v klubu Roxy. V září v Praze vystoupí v rámci turné ke dvaceti letům na evropské a světové hudební scéně.

Více informací na www.dephazz.cz nebo na www.prahazijefunkem.cz. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketmaster.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Hollywood ocenil čtyři legendy na slavnostním večeru v Los Angeles

Kultura
17. 11. 2025

Folklorní soubor Javorník Brno slaví 75 let, lístky na koncert zmizely za hodinu

Kultura
17. 11. 2025

Ve vyprodaném Domě kultury v Šumperku začal festival Blues Alive

Kultura
14. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ