Nové album Ewy Farne tentokrát vyšlo netradičně a s úspěchem nejprve v polské verzi, pod názvem (W)inna?. Nyní přichází zpěvačka Ewa Farna konečně s českou deskou, kde výraznější aranžerské proměny dostál především velmi úspěšný první singl Leporelo. Novinka přichází téměř po pěti letech vyplněných řadou live CD, DVD, polských alb a speciálních projektů.
"Deska je mé přenášené dítě, vznikala tak nějak dva roky a vychází po pětileté pauze na českém trhu. Už se moc těším, až ji budu držet v náručí. Je to poprvé deska bez publishingu, pouze s písněmi, které jsem psala já a kapela. Kluci mi moc pomohli, napsali krásné věci. S přetlumočením polských textů mi také pomáhali skvělí lidé," říká k dlouho očekávanému albu Farna.
Vedle ní se na hudbě a textech podíleli např. hudebník Marcus Tran, který je spoluautorem titulního hitu, autorská dvojice Martin Chobot a Filip Sázavský, textaři Ondřej Ládek nebo Robin Král.
"Na desce je celkem 12 skladeb, několik výrazně rockových písní, jsou tam balady i příjemné melodické věci dochucené jinými hudebními styly. Na žádné desce nebylo tolik mne..," říká zpěvačka. "Na této desce je třeba píseň věnována mámě, také píseň pro ségru, o mém manažerovi Leškovi, nebo třeba o velmi vlivných lidech. Jestli mě chcete poznat, poslechněte si tuhle desku," vyzývá fanoušky.
Album vychází v pátek 14. listopadu u Universal Music, křest ale bude už 6. listopadu v Megastore Bontonland.