Hlavními hvězdami Ostravaru budou Monkey Business a Škwor

Kultura
21. 2. 2018 21:30
Zpěvák Matěj Ruppert z kapely Monkey Business, která vystoupila 23. června v Praze na hudebním Prague Metronome Festivalu.
Zpěvák Matěj Ruppert z kapely Monkey Business, která vystoupila 23. června v Praze na hudebním Prague Metronome Festivalu.

Hlavními hvězdami letošního ročníku Slavností pivovaru Ostravar, které jsou jedním z největších hudebních festivalů v Ostravě, budou skupiny Škwor a Monkey Business. První den dvoudenních slavností bude podle loni osvědčeného modelu rockovější. Oznámili to pořadatelé. Festival se uskuteční 22. a 23. června v areálu pivovaru.

"Představte si na jedné straně Tomáše Kluse nebo Lenny a na druhé straně ostré kapely typu Škwor nebo Krucipüsk. A vedle obou těchto hudebních stylů někoho jako je Kapitán Demo, který si dělá legraci ze všeho a ze všech," uvedl Jan Vošta z organizačního týmu festivalu. Mezi dalšími účinkujícími na čtyřech scénách podle něj bude řada místních formací, ale také oblíbená slovenská parta Horkýže Slíže.

Předprodej vstupenek na festival už začal na internetu - zatím je lze koupit buď přímo na webu ostravského pivovaru, nebo na portálu GoOut. V první vlně do 25. března stojí vstupenka na oba dny 250 nebo na jeden den 150 korun.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Kamaryt Michal, youtube/SkWorTV, youtube/LennyMusicVEVO

Další čtení

Začíná druhý ročník Noci betlémů, nabídne více než 30 výstavních míst

Kultura
27. 12. 2025

Kouzelná dobrodružství Medvídka Pú baví děti už celé století

Kultura
24. 12. 2025

Návštěvnost kin ovládl třetí díl epické ságy Avatar s podtitulem Oheň a popel

Kultura
23. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV