Nové album Anny K. pokřtí Wanastowi Vjecy

Kultura
21. 11. 2011 10:30
Obal Relativního času Anny K.
Obal Relativního času Anny K.

Po pěti letech vydává zpěvačka Anna K. své v pořadí osmé řadové album s názvem Relativní čas, které natočila se svým hudebním i životním partnerem Tomášem Varteckým. "Album je vlastně průřez asi pětiletým obdobím mého života. Některé písně vznikly už před pár lety, některé až v poslední době ". Například první singl alba Píseň o slzách, který pro Annu K. napsal Robert Kodym, byl natočen už témeř před rokem.

Zpěvačka, která v posledních letech bojovala s rakovinou a stala se tváří kampaně boje proti ní, pokřtí své nové CD ve čtvrtek 24. listopadu tradičně v pražském Lucerna Music Baru. Anna K. slíbila svým fanouškům na facebooku, že první kusy nového alba budou v prodeji právě na křtu. Kmotrem bude skupina Wanastowi Vjecy.

"Wanastowky jsou mí kamarádi. Známe se už od mých hudebních začátků, kdy jsem nazpívala vokály na desku Lži, sex a prachy. Také mě kdysi vzali s mou kapelou na velké turné jako hosta. Byla to skvělá zkušenost a myslím, že nasměrovala mou další cestu hudebním světem". Album Relativní čas se objeví v obchodech 28. listopadu.

Autor: - kul -Foto: Anna-K.cz

Další čtení

ilustrační foto

Tisíce studentů dnes shlédly dokument Velký vlastenecký výlet

Kultura
17. 12. 2025

Do užšího výběru na Oscara se dostal snímek Hurikán českého režiséra Sasky

Kultura
16. 12. 2025
ilustrační foto

České ochotnické divadlo v UNESCO? To je prestižní poklona světa, míní odborníci

Kultura
10. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV