Vychází nová kniha zakladatelky Babičkářství Moniky Kopřivové

Kultura
26. 10. 2020 13:13
Nová kniha Moniky Kopřivové.
Nová kniha Moniky Kopřivové.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Tato kniha nám pomáhá podívat se na den, který jsme prožili, pozitivní optikou. Každý den nám totiž přináší okamžiky, za které můžeme být vděční. Každý den se nám něco povede a něco nás potěší, třeba jen maličkost. A často si stačí takové situace jen pojmenovat, abychom zjistili, že je život plný pěkných chvil.

3 minuty pro štěstí je kniha, která vám pomůže uvědomovat si své každodenní štěstí prostřednictvím odpovědí na tři pečlivě zvolené otázky. Na zodpovězení každé otázky vám stačí jedna minuta. První otázka se týká vás, druhá vašeho okolí a třetí lidí kolem vás. Díky zapisování myšlenek se ujistíte, jací jste a v čem tkví vaše životní spokojenost. V knize jsou připravené otázky na 365 dnů, takže vám vystačí na celý rok.
Uvnitř najdete i citáty moudrých osobností a originální fotografie od českého fotografa Jana Žirovnického, který svým objektivem dokáže dokonale zachytit jedinečnou atmosféru a krásu české přírody.

S touto knihou budete každý den v roce intenzivněji cítit pohodu a radost ze života a rozdávat ještě více pozitivní energie lidem okolo vás.
324 stran, formát 195 × 257 mm

Doporučená prodejní cena: 490 Kč

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Další čtení

ilustrační foto

Vrcholí advent, zapalte čtvrtou svíčku na adventním věnci. Říká se jí andělská

Kultura
21. 12. 2025

Rána Hitlerovi na titulní straně. Takhle vznikl Kapitán Amerika

Kultura
19. 12. 2025

Till Lindemann ze skupiny Rammstein dnes v Praze představí svoji show Meine Welt

Kultura
18. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV