Brooklyn Beckham a Chloë Grace Moretz se rozešli

Relax
1. 9. 2016 16:30
Brooklyn Beckham a Chloë Grace Moretz spolu chodili od května.
Brooklyn Beckham a Chloë Grace Moretz spolu chodili od května.

Brooklyn Beckham (17), který se v poslední době profiluje jako fotograf, je opět v Londýně a opět sám. Jeho lásce s půvabnou mladou talentovanou herečkou Chloë Grace Moretz (19) totiž podle všeho odzvonilo.

Vrátil se do rodné Anglie, ale nebyl to šťastný návrat. Brooklyn Beckham se totiž podle zdrojů deníku Page Six rozešel se svou přítelkyní, talentovanou herečkou Chloë Grace Moretz. Přitom ještě před dvěma týdny se na sociální síti dušoval, že ji bude přede všemi chránit.

Není jasné, kdo dal komu kopačky, ale problémy mezi někdejšími milenci už prý trvaly nějaký čas. Ke konci pobytu v Los Angeles, kam Brooklyn za svou milou odcestoval, se prý pár už prakticky vůbec nestýkal. Syn slavného fotbalisty Davida Beckhama chodil s Chloë Grace Moretz od května. Mluvčí obou hvězd odmítli sdělit jakékoliv další podrobnosti.

Autor: kra Foto: ČTK/PA/wilbur/starmaxinc.com, Instagram/brooklynbeckham

Další čtení

Kompletní obnova střechy krok za krokem od krytiny po okapy

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nová kapitola chovu rysů v Jihlavě: Zoo doufá v první koťata už příští rok

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Zázrak z Liberce: Obří leknín mění barvu z bílé na růžovou a láká noční návštěvníky

Relax
19. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ