Akty Lenky Termerové, po léčbě rakoviny omládla

Relax
6. 12. 2010 17:14
Herečka Lenka Termerová pózuje v kalendáři téměř nahá.
Herečka Lenka Termerová pózuje v kalendáři téměř nahá.

I přes nedávný rozchod Jakuba Prachaře s Marthou Issovou jsou jejich maminky, Dana Batulková a Lenka Termerová, stále kamarádky a vycházejí spolu výborně i jako herecké kolegyně. Rozchod jejich dětí je mrzí, ale to je život, nechaly se slyšet herečky.

(zleva) Květa Fialová, Dana Batulková, Lenka Termerová a Kateřina Macháčková.Právě Dana Batulková a Lenka Termerová spolu dnes odpoledne pokřtily kalendář, který nafotily ještě s ostatními kolegyněmi - Veronikou Gajerovou, Radkou Fidlerovou, Jitkou Smutnou a Kateřinou Macháčkovou. Kalendářem propagují představení Holky z kalendáře Divadla ABC, které bude mít premiéru příští rok v březnu.

Dámy středního věku pózují v projektu Ilony Sochorové bez svršků. "Paní fotografka nás vyfotila bombasticky, například Lenka Termerová tam vypadá jako třicítka," zalichotila své kamarádce na dotaz on-line deníku TÝDEN.CZ Dana Batulková.

Herečka Dana Batulková se svým aktem."Měla jsem docela radost, když jsem dostala nabídku fotit nahá. Ale samozřejmě záleží, jak, s kým a za jakých okolností se fotím," řekla Veronika Gajerová. Herečka Kateřina Macháčková zase prozradila, že by kalendář na Vánoce nejspíš nikomu v rodině nevěnovala. "Trochu se bojím, lidé jsou prudérní, z mého okolí bych ho mohla věnovat jen synovi," řekla dcera známého herce Miroslava Macháčka.

Herečka Kateřina Macháčková."Mě zase naposled fotili nahou, když mi bylo půl roku," prozradila herečka Jitka Smutná důvod, proč se do projektu zapojila. "Mě pro změnu nahou fotit nikdo nechtěl, tak jsem si řekla, že je čas začít," svěřila se zase herečka Lenka Termerová, která loni bojovala s rakovinou prsu.

Neobvyklý kalendář s fotografiemi odvážných zralých žen, který pokřtila herečka Květa Fialová, si mohou lidé zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko.

Autor: - lu -Foto: Robert Sedmík, Ilona Sochorová.

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ