Hana Věrná skončila druhá na Miss Supranational v Polsku

Relax
30. 8. 2010 11:07
Modelka Hana Věrná.
Modelka Hana Věrná.

Druhé místo obsadila na mezinárodní soutěži krásy Miss Supranational, jejíž finále se uskutečnilo v polském Plocku, druhá vicemiss ČR 2009 Hana Věrná. Světlovlasá kráska z Uherského Hradiště tak získala slušnou finanční odměnu.

Modelka v sobotu večer navíc zvítězila v soutěži národních krojů a díky tomu se stala nositelkou titulu Miss Wieliczka. Znamená to rovněž, že je nyní turistickou velvyslankyní pro toto město nacházející se v krakovském regionu. Miss Supranational se stala Karina Pinillaová z Panamy.

"Je to úžasný pocit být mezi nejlepšími," reagovala misska na svůj velký úspěch bezprostředně po vyhlášení výsledků. A dodala, že si sousední Polsko zamilovala. "Stále se potvrzuje, že české dívky mají ve světě šanci na úspěch. Je to povzbuzením nejen pro uchazečky o titul královny krásy, ale i pro nás organizátory. Hance jsem již blahopřála a těším se, že ji brzy v Praze uvidím," uvedla ředitelka České Miss Michaela Maláčová, která Hanu Věrnou po nedávném převzetí Miss ČR na soutěž Supranational vyslala.

Další čtení

ilustrační foto

Vinaři z Česka získali na soutěži bílých vín ve Štrasburku dvě hlavní ocenění

Relax
27. 3. 2026
V zoo Dvůr Králové se po více než dvou letech narodil hrabáč kapský. Jde o páté odchované mládě hrabáče od roku 2014, odkdy zoo tento druh chová.

Safari Park Dvůr Králové má po více než dvou letech mládě hrabáče kapského

Relax
25. 3. 2026
Igráčky začalo v roce 1976 vyrábět družstvo Igra Praha. Autorem konstrukce byl Jiří Kalina, design navrhla Marie Pavlíčková Krejchová.

Igráček slaví 50 let: česká hračka, která přežila konkurenci

Relax
25. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ