Nejsem úplný vyznavač tradic, přiznala nám Ivana Andrlová

Relax
21. 12. 2015 10:00
Ivana má doma několik druhů cukroví.
Ivana má doma několik druhů cukroví.

Herečka Ivana Andrlová (55) prosincové svátky nijak zásadně neprožívá. Redaktorům SEDMIČKY prozradila, jak vypadá její Štědrý den, bez čeho se neobejde, a naopak co by si klidně dokázala odpustit.

"Líbí se mi vánoční atmosféra, ale nesmí to být cirkus. Nepotřebuju Santa Clause ani nic, co k nám přišlo ze světa," řekla SEDMIČCE oblíbená herečka. "Jsem slušně vychovaná, takže všechno u nás je. Máme stromeček, mnoho druhů cukroví, bramborový salát, kapra, dárky a hlavně si užíváme volna a díváme se na pohádky," popsala nám své sváteční dny.

Na Štědrý den je většinou sama s dcerou. Někdy přijede její maminka, ale to prý málo.

Andrlová přitom nešetří skromností. "Nejsem na drahé věci a drahé dárky. Jsem z velmi skromných poměrů, v rodině jsme dřív dostávali knihy, což už se dnes nenosí. Udělá mi radost každá maličkost, která je od srdce," řekla nám.

Autor: - zuz -Foto: Herminapress

Další čtení

ilustrační obrázek

Světový unikát v Liberci: Zoo pravidelně množí vzácného orla nejmenšího

Relax
15. 6. 2026
Hudebník Lou Fanánek Hagen oslaví 18. června 60. narozeniny

Alkohol jako špatný pán i dobrý sluha: Fanánek bilancuje čtyři dekády se Třemi sestrami

Relax
15. 6. 2026
 Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak

Jak vznikal Marečku, podejte mi pero! Film, který definoval český humor

Relax
15. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ