OBRAZEM: Vítězky České Miss 2011 si přebraly 2+kk

Relax
29. 3. 2011 16:45
Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a Česká Miss World 2011 Denisa Domanská (vlevo).
Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a Česká Miss World 2011 Denisa Domanská (vlevo).

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a Česká Miss World 2011 Denisa Domanská získaly výhrou v soutěží krásy byty, které si oficiálně převzaly dnes odpoledne na pražském Zličíně. "Už jsem zde několikrát přespala, můj nový byt se mi líbí," řekla on-line deníku TÝDEN.CZ novopečená miss.

Jitka Nováčková se zabydlela v bytě 2+kk s lodžií o výměře 54 metrů čtverečních. "Nábytek tady už byl, já si sem přinesla akorát kytky a nějaké drobnosti," dodala studentka z Českých Budějovic.

Dívky získaly byty na pražském Zličíně.

"Co je malé, to je milé, alespoň budu mít rychle uklizeno," svěřila se sympatická blondýnka, že jí velikost jejího nového domova vyhovuje.

Jitka Nováčková ve své nové posteli.

"Především z pracovních důvodů je skvělé, že v Praze budeme mít svůj vlastní byt," dodala osmnáctiletá Nováčková. Novináře provedla svým bytem, nechala je nahlédnout jak do ložnice, tak do koupelny i obývacího pokoje. Bydlení na Zličíně obdržela jako jednu z hlavních cen. Rok zde bude mít bezplatný pronájem.

Denisa Domanská.

Brunetka Denisa Domanská si bude užívat nový život v bytě 2+kk s balkonem a výměrou 49,6 metru čtverečního. "Byt je opravdu nádherný. Výborné je i místo, kde se nachází. Nepocházím z Prahy, dojíždět zde budu hlavně kvůli práci," řekla rodačka z Korycan. "Byt si určitě dozařídím podle svých představ," dodala studentka, které se prý v bytě nejvíc líbí velká šatna.

Denisa Domanská ve své ložnici.

Další čtení

edna ze dvou ledních medvědic v zázemí brněnské zoo, kam 18. července 2025 přicestovaly z Německa.

Dvě lední medvědice už jsou v Brně, mají za sebou 11 hodin cesty z Německa

Relax
18. 7. 2025

Mladíci z Pardubic dojeli na západ Francie ve starých feliciích

Relax
16. 7. 2025
Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ