Rychtář jde z průšvihu do průšvihu, vilu Erbové nikdo nechce

Relax
19. 3. 2013 08:05
Milenec Ivety Bartošové Josef Rychtář se poslední dobou chová jako šílenec.
Milenec Ivety Bartošové Josef Rychtář se poslední dobou chová jako šílenec.

Zpěvačka Iveta Bartošová se bude muset pravděpodobně porozhlédnout po novém ochránci. Josefu Rychtáři totiž hrozí, že se na pár měsíců podívá za mříže. Čelí několika obviněním. Honosné sídlo modelky Vlaďky Erbové a fotbalisty Tomáše Řepky je již několik měsíců na prodej, ale nikdo o ně nejeví zájem. Zpěvačka Dara Rolins si užívala volný víkend se svou dcerou Laurou. O tom všem píší deníky Aha! Blesk.

Milenec Ivety Bartošové (46) Josef Rychtář (54) má za sebou bouřlivé dny. Poté co o víkendu způsobil vážnou dopravní nehodu, kdy zranil své spolucestující a nadýchal policistům 0,1 promile, snesla se na jeho hlavu další pohroma. Jak píše deník Blesk,  Rychtář byl odsouzen za zbití své bývalé ženy Dariny Nové (55). Výtržník Rychtář se proti rozhodnutí soudu odvolal, proto není pravomocné. Na krku má ještě další nepravomocné obvinění za vyhrožování Darinině právničce Věře Sedloňové. Jedna ze zraněných ze sobotní nehody se bude muset podrobit operaci. Pokud bude v neschopnosti déle než sedm dní, může státní žalobce Rychtáře obžalovat z trestného činu a jestli se prokáže, že řídil pod vlivem alkoholu, teplákům a vězeňské stravě se pravděpodobně nevyhne.

Vila na ocet

O vilu Laďky Erbové (31) a Tomáše Řepky (39), kterou chtěli prodat za 40 milionů korun, evidentně nikdo nestojí. Snoubenci tak byli nuceni snížit její prodejní cenu o dva miliony. Nemovitost je v nabídce už od loňského léta, cena však byla tak přestřelená, že první sleva proběhla už po pár měsících. Pokud to takhle půjde i dál, mohla by být zanedlouho za hubičku, píše deník Aha!. Erbová se s vilou vzdává nádherného zařízení, všech možných technických vymožeností, obrovské zahrady i bazénu s protiproudem.

Holčičí den

Zpěvačka Dara Rolins (40) si užívala volnou sobotu se svou dcerou Laurou (4). Vyrazily na Lauřino oblíbené sushi a také omrknout pár butiků, píše deník Blesk. Kdo však po boku Dary chyběl, byl její partner Rytmus (36). Ten trávil sobotu na koncertě a Dara se tak musela obejít bez svého milovaného. Zjevně jí to ale příliš nevadilo, protože pár poslední dobou tráví víkendy odděleně. Předminulý víkend pobývala Dara opět pouze s dcerou Laurou na statku svého dvorního kadeřníka Ondřeje.

Autor: - red -Foto: David Kundrát, Martin Hykl, Profimedia

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ