Tomáš Hanák: Chtěl jsem se vystěhovat do Ameriky

Relax
5. 8. 2013 08:27
Herec si otevřel nádražní hospodu.
Herec si otevřel nádražní hospodu.

Herec, moderátor a textař Tomáš Hanák si splnil sen. Zrenovoval v Nižboru starý nádražní sklad a otevřel stylovou "nádražní" hospodu. A tak tento abstinující alkoholik roznáší výletníkům pivo a říká, že tahle hospoda je výhybka jeho života.

Ujel vám někdy vlak? Nějaký zásadní životní spoj?

Párkrát. Ale ten poslední jsem, zdá se, ještě chytil.

Před třemi lety jste se k našemu tehdejšímu rozhovoru nechal fotit v rakvi a vedl jste více než pesimistické řeči...

Ano, to ano. Ale z téhle stavby, z téhle hospody se stala hodně ostrá životní výhybka... V mládí jsem se docela zodpovědně věnoval potulce, střídání zaměstnání i bydlišť, živil jsem se rukama, nikoli vystrkováním obličeje - a všechno mě bavilo. Jenže pak to nabralo kurz k mediání známosti, celebritnímu prachu a s přibývající věkem i k pocitům, že jen zlomek z toho, co dělám, má smysl... Chtěl jsem se vystěhovat, do Ameriky, do Bulharska, vlastně kamkoli, kde by lidé neznali můj cha-charizmatickej ksicht.

Celý rozhovor si přečtete v aktuálním vydání časopisu INSTINKT.

Další čtení

ilustrační obrázek

Poznejte příběh zelené planety: Nová expozice v botanické zahradě odhaluje tajemství pravěku

Relax
25. 6. 2026
Sochař Jiří Plieštik u sochy sv. Prokopa s modelem, podle kterého byla socha zhotovena

Bronzový svatý Prokop střeží Žďár: sochař Plieštik v díle zobrazil vizi i boj se zlem

Relax
25. 6. 2026

Cestování s kočkou má svá pravidla. Tohle před dovolenou nepodceňte

Relax
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ