Václav Postránecký: Jsem klaďas

Relax
20. 6. 2013 15:00
Václav Postránecký se pochválil.
Václav Postránecký se pochválil.

Herec Václav Postránecký (69) sice patří mezi nejoblíbenější české herce, mezi kolegy z branže ale zase tak oblíbený není. Celý svůj život totiž ztvárňuje kladné postavy, v reálném životě se ale jedná o problematického mrzouta, který trpí sebechválou. Důkazem toho byl i rozhovor s ním k novému seriálu Doktoři z Počátků. Stačila jenom otázka, co má společného s postavou, kterou ztvárňuje, a Postránecký se ve chválení vůbec nekrotil.

"Ztvárňuji doktora, který se chystá do penze a zároveň hledá náhradu místo sebe. Patří mu řada pozemků, takže má za sebou nějaký majetek a je v hledáčku různých živlů. O dramatické situace je postaráno. Jedná se o zkušeného lékaře, který je jako člověk velmi oblíbený, protože je veskrze pozitivní. Vyzná se v lidech. Myslím si, že s ním mám společné to, že se celý život pohybuji ve stejné oblasti. O lidských starostech a trápeních uvažuji stejně dlouho, možná i déle. Mnohdy si také nevím rady. Jenom blbec si totiž ví vždycky rady. Když někdo přizná, že si neumí s něčím poradit, tak je to mocný klad," honil si ego herec.

O čem ale nechtěl slavný herec vůbec mluvit? To se dozvíte v aktuálním vydání časopisu SEDMIČKA.

Autor: - ren -Foto: David Kundrát, Martin Hykl

Další čtení

Rozsáhlá sbírka skla, která obsahuje tisíce kusů a kterou má majitel Panství Velichov Milan Talský v bývalé sušárně ovoce a v pískovcových podzemních chodbách.

Z odloženého skla u popelnic vznikla obří sbírka v Českém středohoří

Relax
16. 8. 2026

Kam o prázdninách s dětmi? Tatry nabízejí krásnou přírodu, ale i spoustu adrenalinu

Relax
13. 8. 2026

Vyhrajte balení špičkových granulí Marp Holistic Jehněčí Grain Free v zásobníku

Relax
11. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ