Zlata Adamovská: Nechci, aby se z mé tváře stala maska

Relax
21. 5. 2013 10:00
Zlata Adamovská prý není věrná jen jedné kosmetické značce.
Zlata Adamovská prý není věrná jen jedné kosmetické značce.

Herečka Zlata Adamovská (54) se netají tím, že dbá o svůj zevnějšek. V péči o pleť ale není věrná jen jedné značce. "Já jsem zvídavý člověk, vyzkoušela jsem všechno, co je dostupné, nebo co bylo dostupné třeba v mládí mojí peněžence," přiznala herečka barrandovským Prominentům.

A i když otevřeně přiznává, že si nechala operovat oční víčka, tvrdí, že se nic nemá přehánět. "Nikdy bych asi nedopustila, aby se z mojí tváře stala maska. Jsem herečka a myslím si, že i do toho obličeje se člověku životem a zkušenostmi něco vpíše, a to bych si nerada vygumovala úplně," tvrdí.

A co říká na to, když mají krémy v koupelně muži? "Nepřijde mi to vůbec zvláštní. Já si myslím, že je super, že se chlapi začali zajímat víc o sebe než o svoje auta," říká populární herečka. Rozhovor se Zlatou Adamovskou najdete také v aktuálním vydání časopisu Sedmička, kde promluvila i o svém soukromí. 

V dnešních Prominentech se můžete těšit také na rozhovor s Kamilou Moučkovou o tom, jak zvládá rány ostudu. Ukážeme vám, jak si nechal Jirka Pomeje odstranit tetování Ivety Bartošové. Ve studiu vyzpovídá Monika Marešová Martina Zounara, který mimo jiné prozradil, že by si rád pořídil dalšího potomka. Tak si nezapomeňte v 16.55 pustit TV Barrandov.

Autor: - pis - Foto: ČTK/Fotobanka ČTK/Šimková Veronika, ČTK/Fotobanka ČTK/Šimková Veronika

Další čtení

Proměna roku 2025 - síla a motivace ve svém životě něco změnit

Relax
13. 1. 2026

Nové vydání magazínu INTERVIEW č. 2/2026: Sto stran rozhovorů pro lidi, kteří nezapomněli číst

Relax
21. 1. 2026
2/2026 INTERVIEW

Peugeot 408: design jako nástroj růstu

Relax
15. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ