Leoš <span>Mareš se stěhuje od manželky</span>. Rozvod na obzoru?

Relax
10. 2. 2010 09:16
Leoš Mareš toho stíhá hodně. Možná až moc.
Leoš Mareš toho stíhá hodně. Možná až moc.

Leoš Mareš s manželkou Monikou.Manželství nejlépe placeného domácího moderátora Leoše Mareše prochází krizí. "S Monikou jsme se dohodli na odluce. Na nějaký čas se rozcházíme," říká moderátor v dnešním Blesku.

Důvodem rozchodu není prý nikdo třetí. "Nikdy bych neopustil ženu a děti kvůli někomu třetímu. Je to naše rozhodnutí," tvrdí Mareš, kterého v minulosti média opakovaně obviňovala ze vztahů s jinými ženami než s jeho stálou partnerkou. Na rozchodu se měli s manželkou údajně vzájemně dohodnout na společné dovolené v Thajsku.

ČTĚTE TAKÉ: Manželka Leoše Mareše: od zamilovaných sms k rozvodu

Gabriela Dvořáková.Čtyřiatřicetiletá Monika Marešová však vidí věci zřejmě hodně jinak. "Důvodem je slečna Gabriela Dvořáková, která se nám už několik měsíců cpe do našeho vztahu, a já už toho mám plné zuby," říká v dnešnímu deníku Aha! a mluví jednoznačně o rozvodu.

Modelka Dvořáková má být Marešovou milenkou od prosince 2008, tedy nedlouho po svatbě Marešových. "Strašně dlouho jsem tomu nevěřila. Teď si říkám, že jsem asi úplně blbá, pořád jsem doufala, že to pravda není," říká zklamaná Monika Marešová. "Rozvádíme se."   

Leoš Mareš se ženil teprve v létě 2008 na zámku Jemniště se svou dlouholetou přítelkyní Monikou Poslušnou, s níž měl tehdy již tříletého syna Jakuba. "Jsme moc šťastni," řekl po velkolepém obřadu novinářům. 

Třiatřicetiletý Mareš zatím opakovaně odmítá, že by pár podával v tuto chvíli žádost o rozvod. „Dohodli jsme se, že to zkusíme bez sebe," opakuje v deníku Aha! A z velké luxusní rezidence na Smíchově se stěhuje do dalšího svého bytu v Braníku.

ČTĚTE TAKÉ: Za Česko Slovenskou SuperStar padly první pokuty

 

 

Foto: Profimedia, Aha!

Autor: - red -

Další čtení

V zoo Dvůr Králové se po více než dvou letech narodil hrabáč kapský. Jde o páté odchované mládě hrabáče od roku 2014, odkdy zoo tento druh chová.

Safari Park Dvůr Králové má po více než dvou letech mládě hrabáče kapského

Relax
25. 3. 2026
Igráčky začalo v roce 1976 vyrábět družstvo Igra Praha. Autorem konstrukce byl Jiří Kalina, design navrhla Marie Pavlíčková Krejchová.

Igráček slaví 50 let: česká hračka, která přežila konkurenci

Relax
25. 3. 2026
Zámecký areál zahrnuje přestavěné objekty dvou původně samostatných hradů

Konec rozdělení: slavný rožmberský areál se vrací ke své středověké celistvosti

Relax
24. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ