Modelka <span>Erbová si zahraje ve filmu</span>: Nahá tam nebudu

Relax
30. 7. 2010 14:30
Modelka Vlaďka Erbová.
Modelka Vlaďka Erbová.

Vlaďka Erbová (vlevo) a Petr Vágner.Petr Vágner se v areálu pražských Žlutých lázní snažil dostat do kabelek přítomných slečen a přitom mu zdatně sekundovala Vlaďka Erbová. Herec a modelka se vydávali za plážovou hlídku, která hledala v taškách svých "obětí" peprmintové žvýkačky.

Herec a moderátor Petr Vágner se nedávno vrátil z dovolené v Řecku a nyní si užívá ještě několik dní prázdnin. "Volno se mi každým dnem již zkracuje, přijal jsem roli prince v nově chystané pohádce režiséra Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, jenž nedávno slavila první klapku, a čeká mně natáčení," řekl Petr Vágner.

Modelka Vlaďka Erbová.Modelka Vlaďka Erbová se také vydává dobýt filmové plátno a ukázat, že umí pracovat nejen před objektivem foťáku, ale i před kamerou, kde je mnohem větší prostor pro předvedení jejího talentu. Již podruhé se tak Vlaďka Erbová objeví na plátně, a to v televizním filmu pro ČT1  s prozatím pracovním názvem Krysy režiséra Roberta Sedláčka. "Poprvé to nebude žádný štěk, jde o velkou roli a nahá tam nebudu," říká Erbová, která si zahraje manželku kriminalisty.

ČTĚTE TAKÉ: Erbová si jela od rozvodových stresů odfrknout na Rhodos

Osmadvacetiletá modelka Vlaďka Erbová prožívá rozvod s čtyřiadvacetiletým hokejistou Zdeňkem Bahenským, který jí vyčítá nevěru s fotbalistou Tomášem Řepkou. Hádají se mimo jiné o alimenty na jejich čtyřletou Viktorku.

Foto: archiv Týdne

Autor: - lu -

Další čtení

Online zábava jako trénink mysli: kdy prospívá a kdy škodí

Relax
24. 10. 2025

Triola Styling Day - den, kdy se necháte rozmazlovat

Relax
22. 10. 2025

IQOS Lounge Seating: Design, který žije udržitelností

Relax
23. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ