Slavík trpí. Čeká Gotta <span>další operace?</span>

Relax
30. 3. 2010 09:59
Gott si přišel pro diváckou cenu navzdory varování lékařů.
Gott si přišel pro diváckou cenu navzdory varování lékařů.

Gott si přišel pro diváckou cenu navzdory varování lékařů.Ještě před pár dny zpěvák Karel Gott o svých bolestech vtipkoval, že za ně může sex. Humoru mu ale zřejmě ubývá a nyní je na kapačkách. "Zkřížily se mi asi někde nervy. I lékaři jsou bezradní," říká v dnešním Blesku.

V pátek byl sedmdesátiletý zpěvák propuštěn po operaci zad z Ústřední vojenské nemocnice v Praze, bolesti ale přetrvávají. A dokonce se ozývají v místech, kde nebyl operován, píše deník, podle kterého Gottovi pomáhají jen kapačky. Lékaři mu prý zakazovali, aby si o víkendu chodil pro cenu TýTý.

ČTĚTE TAKÉ: Gott měl nehodu. Prý při sexu

"Lékaři netuší, co s ním je!" píše i dnešní deník Aha! Zdravotní komplikace Karla Gotta podle slov samotného zpěváka nemají prý zatím lékařské odůvodnění. "Ty bolesti zad jsou nesnesitelné," říká zpěvák a čerstvý celkový vítěz ankety televizní popularity TýTý. Plánovanou dovolenou zrušil a naopak údajně padla slova o další operaci.

ČTĚTE TAKÉ: Nejoblíbenější tváře televize sledovalo 1,5 milionu diváků

Foto: Robert Sedmík

Autor: - red -

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ