<span>Tylerová</span> je od rozchodu stále na dně, pomáhá jí Mendesová

Relax
2. 6. 2010 12:39
Herečky Liv Tylerová a Eva Mendesová (vpravo).
Herečky Liv Tylerová a Eva Mendesová (vpravo).

Liv Tylerová (vlevo) a Eva Mendesová.Půvabná herečka Liv Tylerová se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu se svým manželem, britským hudebníkem Roystonem Langdonem. Pár se rozešel v roce 2008 a ona přiznává, že se se situací stále nesmířila.

"Chtěla bych se znovu zamilovat. Stojím o lásku, ale ne o příležitostný flirt, toho nejsem schopná. Neměla bych z toho potěšení," říká dvaatřicetiletá americká herečka v rozhovoru pro časopis Tatler. Dcera slavného hudebníka rockové kapely Aerosmith Stevena Tylera tráví nyní hodně času s kamarádkami a náladu jí pomáhá zvedat i herečka Eva Mendesová. Nedávno byly spatřeny, jak spolu nakupují a dobře se baví.

Liv Tylerová se s manželem rozešla po pěti letech manželství a nyní sama vychovává pětiletého syna jménem Milo. "Není nic horšího než mít zlomené srdce. Je to jako fyzická nemoc. Týdny se z toho snažíte dostat a myslíte si ‚Jsem OK, cítím se líp‘ a pak najednou, vás to hodí zpátky," nechala se slyšet v roce 2008 těsně po rozchodu.

ČTĚTE TAKÉ: Kylie Minogue je opět volná, dostala "kopačky"

Americká herečka, která se až ve svých jedenácti letech dozvěděla, že jejím otcem je slavný hudebník Steven Tyler, začínala jako modelka v New Yorku. Již po roce se však dala na dráhu herečky. Svou nejslavnější roli ztvárnila v trilogii Pán Prstenů, kde si zahrála elfku Arwen.

Foto: www.profimedia.cz

Autor: - lu -

Další čtení

Z vandalismu umění. Jak senegalský malíř proměnil ulice Guineje v galerii?

Relax
25. 10. 2025

Online zábava jako trénink mysli: kdy prospívá a kdy škodí

Relax
24. 10. 2025

Triola Styling Day - den, kdy se necháte rozmazlovat

Relax
22. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ