Raiffeisenbank má nového generálního ředitele. A mBank ode dneška taky

Relax
1. 4. 2015 10:46
Igor Vida
Igor Vida

Novým generálním ředitelem Raiffeisenbank se dnešním dnem stává Igor Vida. A k dnešnímu dni se své funkce generálního ředitele mBank ujímá také Paweł Kucharski.

K 1. dubnu byl novým generálním ředitelem Raiffeisenbank jmenován Igor Vida, který bude současně zastávat i pozici předsedy představenstva. Ve funkci nahrazuje Maria Drosce, který na základě vlastního rozhodnutí v bance skončil ke konci loňského roku. Před nástupem do Raiffeisenbank působil Igor Vida jako generální ředitel a předseda představenstva slovenské Tatra banky patřící rovněž do skupiny Raiffeisen. Od roku 2009 byl také prezidentem Slovenské bankovní asociace. V České republice bude mít na starost řízení více než 123 poboček a 3 tisíc zaměstnanců.

Jak jsme také informovali už před dvěma týdny, k 1. dubnu dochází k výměně generálního ředitele české pobočky mBank, kdy dosavadního ředitele Romana Truhláře nahrazuje Paweł Kucharski, který doteď zastával post výkonného ředitele pro obchod, marketing a produkt.

Autor: - bob -

Další čtení

Soutěž o horkovzdušnou fritézu od Sencoru

Relax
27. 10. 2025

Z vandalismu umění. Jak senegalský malíř proměnil ulice Guineje v galerii?

Relax
25. 10. 2025

Online zábava jako trénink mysli: kdy prospívá a kdy škodí

Relax
24. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ