Rostislav Trávníček po 17 letech opouští Lišku, místo něj přichází Tomáš Kofroň

Relax
1. 9. 2015 15:58
Tomáš Kofroň
Tomáš Kofroň

Novým vedoucím komunikace a tiskovým mluvčím Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) se stal Tomáš Kofroň. Ve funkci vystřídá Rostislava Trávníčka.

Tomáš Kofroň (na fotagrafii) se bude nově věnovat komunikaci Českomoravské stavební spořitelny, známé díky svému maskotu také pod přezdívkou "Liška". Tomáš Kofroň se v oblasti médií a financí pohybuje více než 17 let. Posledních více než 10 let strávil v pozici tiskového mluvčího Raiffeisenbank, kterou na jaře tohoto roku opustil. Předtím pracoval mj. jako ekonomický zpravodaj ČTK. 

Rostislav Trávníček odchází z ČMSS po 17 letech. Kam míří, nechtěl zatím komentovat, ale jak pro MarketingSalesMedia uvedl, bude to opět práce v oblasti marketingu a financí.

Autor: - bob -

Další čtení

ilustrační obrázek

Když se světlo setká s oxidem uhličitým: Umění pod hladinou Zbrašovských jeskyní

Relax
12. 7. 2026
ilustrační obrázek

Borůvkové šílenství v Borovanech: Rekordy v pojídání knedlíků i tisíce návštěvníků

Relax
12. 7. 2026
ilustrační obrázek

Bohaté léto v Rožnově: Valašské muzeum představilo program pro celou rodinu

Relax
11. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ