Beyoncé: Bez svého muže bych to nebyla já

Relax
17. 2. 2013 13:00
Beyoncé svou rodinu miluje.
Beyoncé svou rodinu miluje.

Rapper Jay-Z (43) se teď jistě dme pýchou. Jeho manželka, zpěvačka Beyoncé (31), o něm promluvila v médiích a chválou rozhodně nešetřila. "Nebyla bych takovou ženou, kdybych se nevracela domů k tomuhle muži," řekla. "Je pro mě jako pevný základ," tvrdí o svém manželovi. 

"Před dím, než jsme spolu vyrazili na rande jsme byli rok a půl jen přátelé," popisuje zpěvačka. "Rok a půl jsme si telefonovali a takový základ je pro manželství důležitý," přiznává bývalá členka kapely Destiny´s Child. Většinu času se teď snaží trávit se svou roční dcerou Blue Ivy. Ta je pro Beyoncé doslova vymodleným dítětem, zpěvačka totiž dlouho nemohla otěhotnět a v minulosti dokonce potratila.

Autor: - pis - Foto: ČTK/ZUMA/Dennis Van Tine

Další čtení

Kompletní obnova střechy krok za krokem od krytiny po okapy

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nová kapitola chovu rysů v Jihlavě: Zoo doufá v první koťata už příští rok

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Zázrak z Liberce: Obří leknín mění barvu z bílé na růžovou a láká noční návštěvníky

Relax
19. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ