Beyoncé: S dcerou jsem komunikovala již během porodu

Relax
13. 2. 2013 11:00
Beyoncé je hrdou matkou.
Beyoncé je hrdou matkou.

Zpěvačka Beyoncé (31) je z mateřství nadšená, a tak se neváhá pochlubit i se zážitky z porodu. "Když jsem měla kontrakce, představovala jsem si své dítě, jak tlačí do opravdu těžkých dveří," řekla zpěvačka v rozhovoru pro časopis Vogue.

"A když jsem si představila, že tohle malé děťátko dělá všechnu tu práci, nemohla jsem myslet na vlastní bolest. Mluvili jsme spolu. Vím, že to zní šíleně, ale cítila jsem komunikaci," netají se se svými pocity zpěvačka.

Mnoho žen by jí zážitky z porodního sálu mohlo závidět. "Vše,co mě děsilo v tom pokoji prostě nebylo," řekla. "Ocenila jsem každou kontrakci, byl to nejlepší den mého života," prohlásila o narození malé Blue Ivy.

Autor: - pis - Foto: ČTK/AP/Morry Gash

Další čtení

ilustrační obrázek

Zednáři a české dějiny: Kdo ze slavných Čechů patřil mezi „bratry v zástěře“?

Relax
23. 6. 2026

Kompletní obnova střechy krok za krokem od krytiny po okapy

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nová kapitola chovu rysů v Jihlavě: Zoo doufá v první koťata už příští rok

Relax
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ