Liz Taylorová stále v nemocnici, ale cítí se dobře

Relax
16. 2. 2011 13:40
Elizabeth Taylorová.
Elizabeth Taylorová.

Problémy se srdcem drží Elizabeth Taylorovou stále v nemocnici v Los Angeles, ale podle její mluvčí se osmasedmdesátiletá herečka cítí dobře. U nemocničního lůžka přijímá návštěvy příbuzných a přátel.

Taylorová, držitelka dvou Oscarů, byla přijata do nemocnice minulý týden kvůli příznakům srdečního selhání. Problémy se srdcem trápí herečku od roku 2004.

Mluvčí Sally Morrisonová označila stav Taylorové za stabilní a uvedla, že zůstane hospitalizována ještě několik dní. Lékaři podle ní chtějí pokračovat v testech a před propuštěním herečky do domácího ošetřování si chtějí být naprosto jisti.

Minulou středu se měla legendární představitelka egyptské královny Kleopatry zúčastnit benefičního galavečera nadace amfAR, kde měla dostat ocenění po boku exprezidenta Billa Clintona a návrhářky Diane von Furstenbergové. Cenu však za ni převzal britský zpěvák Elton John.

Taylorová se v roce 1995 podrobila náročné operaci kyčle a o dva roky později jí lékaři odstranili nezhoubný nádor na mozku.

Autor: ČTK

Další čtení

Kompletní obnova střechy krok za krokem od krytiny po okapy

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Zázrak z Liberce: Obří leknín mění barvu z bílé na růžovou a láká noční návštěvníky

Relax
19. 6. 2026
Ostravská zoologická zahrada přesunula do nového zázemí vzácná prasata visajanská pocházející z Filipín

Chcete vidět vzácná filipínská zvířata? Zoo Ostrava jim otevřela nový výběh

Relax
17. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ