Lohanová má do dvou týdnů říci, zda ukradla šperk

Relax
24. 2. 2011 16:10
Lindsay Lohanová.
Lindsay Lohanová.

Americké herečce Lindsay Lohanové dal dnes soud v Los Angeles dva týdny na to, aby se vyjádřila ke své vině či nevině v případě krádeže zlatého náhrdelníku v ceně 2500 dolarů (asi 44 tisíc korun), napsala agentura Reuters.

Čtyřiadvacetileté herečce, které stále ještě běží zkušební lhůta podmínečného trestu za řízení v opilosti v roce 2007, hrozí až tříleté vězení. "Tento případ nerozhodneme dnes," řekl podle Reuters losangeleský soudce Keith Schwartz. Lohanová se má k soudu dostavit znovu 10. března.

"Jednám s každým stejně. Nestarám se o to, jestli jste Lindsay Lohanová nebo Jane Doeová. To mě nezajímá," řekl podle serveru people.com Schwartz

Lohanová čelí obvinění, že v lednu odešla z klenotnictví v Los Angeles s luxusním náhrdelníkem, aniž ho zaplatila. Záznamy z průmyslové kamery z 22. ledna ukázaly, že si herečka šperk zkoušela krátce předtím, než prodavač zjistil, že náhrdelník zmizel. Žádná z kamer však neukázala, že by ho ukradla. Herečka se necítí vinna.

Lindsay Lohanová je stále v podmínce, ale několikrát požadavky soudu porušila. Před nedávnem ukončila soudem nařízenou tříměsíční protialkoholní léčbu. Soudce ji také v říjnu varoval, že může jít do vězení, pokud bude mít nějaký další incident.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

V zoo Dvůr Králové se po více než dvou letech narodil hrabáč kapský. Jde o páté odchované mládě hrabáče od roku 2014, odkdy zoo tento druh chová.

Safari Park Dvůr Králové má po více než dvou letech mládě hrabáče kapského

Relax
25. 3. 2026
Igráčky začalo v roce 1976 vyrábět družstvo Igra Praha. Autorem konstrukce byl Jiří Kalina, design navrhla Marie Pavlíčková Krejchová.

Igráček slaví 50 let: česká hračka, která přežila konkurenci

Relax
25. 3. 2026
Zámecký areál zahrnuje přestavěné objekty dvou původně samostatných hradů

Konec rozdělení: slavný rožmberský areál se vrací ke své středověké celistvosti

Relax
24. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ