Svatba nebude: Kutcher a Kunisová řeší těžkou krizi

Relax
17. 7. 2014 11:00
Bude svatba, nebo rozchod?
Bude svatba, nebo rozchod?

Ashton Kutcher (36) a těhotná Mila Kunisová (30) už možná nejsou pár. Alespoň to tvrdí magazín Star, který píše rovnou na obálce: "Křik kvůli jeho nočním pitkám a jejímu agresivnímu chování ničí jejich pohádkovou romanci!"

Velká hádka prý měla proběhnout kvůli fotbalu. Ashton se zkrátka nehodlal vzdát utkání v Brazílii. Když Mila zjistila, že její snoubenec hodlá letět do Brazílie jen proto, aby se mohl mrknout na kopání do míče, dostala prý hysterický záchvat.

"Řekla mu, že by ty lístky měl raději prodat, protože ho tam v žádném případě nepustí. Nemohl uvěřit, že by ho nenechala odletět na ikonický večer, který je jen jednou za čtyři roky. Řekl jí, že má dost toho, jak kontroluje každý jeho pohyb," tvrdí zdroj z okolí páru.

 

Autor: - pis -Foto: ČTK/AP/Danny Moloshok, ČTK/AP/Gus Ruelas, ČTK/DPA/Hubert Boesl

Další čtení

ilustrační obrázek

Nová pýcha jihlavské zoo: pouštním kočkám a karakalům dopřáli slunné venkovní výběhy

Relax
4. 7. 2026
ilustrační foto

Bitva u Chlumu ožívá. Stovky vojáků předvedou rekonstrukci jednoho z největších střetů 19. století

Relax
3. 7. 2026
ilustrační obrázek

Úspěch v Zoo Ostrava: Po letech trpělivého seznamování pár korunáčů odchoval mládě

Relax
30. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ