Allianz chce revoluci, výši pojistky má určit počet najetých kilometrů

Relax
26. 9. 2016 13:34
bez popisku 849836
bez popisku 849836

Poté, co v uplynulých dnech odstartoval nový srovnávač pojištění Suri.cz a konkurent ePojištění se stal hlavním sponzorem fotbalu, přišla pojišťovna Allianz s netradičním nápadem, podle čeho počítat výši pojistného u povinného ručení a havarijního pojištění.

Namísto typu vozu, místa bydliště či věku řidiče začne od října nabízet pojistky podle počtu najetých kilometrů. Pro výši pojistky pochopitelně platí, že čím nižší roční nájezd, tím nižší je i pojistka. Jako důkaz ji přitom postačí fotografie tachometru. Případným podvodníkům však pojišťovna předem hrozí vysokými sankcemi. Novým pojištěním cílí Allianz na sváteční řidiče, majitele druhých aut a drobné "popojížděče". Na nový produkt láká toto reklama a web Allianz.

Autor: - bob -Foto: archiv

Další čtení

ilustrační obrázek

Dukovany a Temelín chystají noční exkurze pro veřejnost. Kapacita je omezená

Relax
19. 8. 2026
Mládě lachtana jihoafrického, pravnuk legendárního Gastona, poprvé vstoupil se svou matkou Daisy do velkého expozičního bazénu v Zoo Praha

Gastonův pravnuk už umí plavat. Mládě lachtana se v pražské zoo představí návštěvníkům

Relax
18. 8. 2026
ilustrační obrázek

Zazdila se v kmeni a vyvedla mladé. Olomoucká zoo slaví vzácný odchov zoborožců

Relax
18. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ