Česká spořitelna spouští kampaň pro korporátní bankovnictví

Relax
21. 11. 2017 14:29
bez popisku 965575
bez popisku 965575

Česká spořitelna startuje novou kampaň na podporu korporátního bankovnictví. Sází v ní na příběhy svých klientů. V první části se objeví Tatra a Pivovar Svijany.

Česká spořitelna v listopadu spouští kampaň pro korporátní bankovnictví. Využívá v ní příběhy českých firem, kterým pomohla v jejich byznysu. V první části kampaně se představí zástupci firem Tatra a Pivovaru Svijany. K nové kampani Česká spořitelna spouští také podpůrné webové stránky, které byly vytvořeny na základě workshopů s klienty.

Kampaň, která poběží od listopadu do konce roku, vznikla ve spolupráci s agenturou Young & Rubicam a objeví se především v tisku, například v Deníku, Hospodářských novinách, MF Dnes, Lidových novinách, Ekonomu, E15, Euru či Respektu. Dále pak v online médiích, zejména na iDnes.cz, iHNed.cz, e15.cz či Aktualne.cz. Do propagace budou zapojeny i billboardy (hlavně v krajských městech). Nový web funguje od 17. listopadu.

Autor: ali

Další čtení

Nové World of Tanks: HEAT se otevře prvním hráčům. Beta startuje za týden

Relax
Aktualizováno: 10. 4. 2026 14:42
ilustrační obrázek

V liberecké zoo se narodil sameček silně ohrožené zebry bezhřívé

Relax
8. 4. 2026
ilustrační foto

Němci pijí méně pomerančové šťávy, roste obliba zeleninových nápojů

Relax
7. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ