Padesát let staré PE-PO letos griluje a také bloguje

Relax
24. 4. 2015 15:53
Kampaň Pe-Po.
Kampaň Pe-Po.

Tradiční česká značka PE-PO spouští nový web, který kromě produktových informací obsahuje i blogovou sekci nazvanou Grillzóna.

Agentura Loosers se už dva roky snaží omladit tradiční značku PE-PO. Nyní mají pomoci nové webové stránky s prvky obsahového marketingu. Návštěvníci tu naleznou informace o produktech a "Grillzónu" s recepty a dalšími tipy na přípravu a průběh grilování, či rady na údržbu grilu. Kromě vstupů od Vývařovny vzniká obsah Grillzóny plně v týmu agentury, včetně produkce a focení obsahu. 

Kampaň Pe-Po.

PE-PO navíc v letošním roce naváže i na koncept Grilloutů, se kterými značka navštíví vybrané Majálesy a postará se výživu a zábavu studentů.

"Snažíme se o to, aby i padesátiletá značka byla vnímána jako cool a fresh," říká Jana Sklenářová z Loosers.

Kampaň Pe-Po.

Kampaň Pe-Po.

Autor: - pat -Foto: archiv

Další čtení

Adventní kalendář #14: Mušlenčiny léčivé příběhy – Mindfulness

Relax
14. 12. 2025

Adventní kalendář #11: K2 Královna hor

Relax
11. 12. 2025

Adventní kalendář #13: Cibulkův filmový balíček

Relax
13. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV