Vánoční soutěž vyhlásí Datart na Štědrý večer v televizi

Relax
6. 11. 2013 12:40
Datart soutěž Vánoce.
Datart soutěž Vánoce.

Datart si zaplatil lukrativní vysílací čas před štědrovečerní pohádkou na Nově. Pro vyhlášení výsledků spotřebitelské soutěže.

Od 4. listopadu mohou zákazníci Datartu nahrávat do nové aplikace videa, ve kterých říkají, co by si přáli k Vánocům z Datartu. Soutěž "Nahraj a vyhraj" končí v polovině prosince, od poloviny listopadu mohou lidé hlasovat pro nejoriginálnější přání.

Předvánoční soutěž podpoří Datart kampaní v televizi, na internetu i v prodejnách. "Zajímavostí bude vyhlášení výherce a odvysílání vítězného videa přímo na Štědrý den na TV Nova, a to před štědrovečerní pohádkou," upřesňuje Jana Choroušová, mluvčí společnosti Datart. Hlavní výhrou bude 100 tisíc korun, další výherci budou vyhlášeni 27. prosince a získají poukazy na nákup a dalších celkem třicet cen.

Autor: Klára ČikarováFoto: archiv

Další čtení

Václav Berka: Pivo v hospodě má chutnat tak, jak ho sládek uvařil

Relax
3. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Léto plné radosti

Relax
6. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ