Za tweet pandu. Kanadské telekomunikace páchají dobro

Relax
20. 12. 2013 18:00
Telus pandy.
Telus pandy.

Telekomunikační společnost Telus nainstalovala do vancouverského obchodního centra automat plný plyšových pand. 3000 plyšových hraček rozdala za tweety z hashtagem #HomeTweetHome.

Firma zároveň za každý tweet s tímto označením věnuje dolar organizaci na ochranu přírody World Wildlife Fund Canada, která má pandu ve znaku.

Kanadský Telus ale není zdaleka první, kdo speciální upravené automaty využívá. Na sociální sítě napojila automat i společnost PepsiCo. Ta v roce 2012 představila v rámci pilotního projektu v Belgii speciální sampligový automat. S dobročinností ale neměl nic společného, za "like" na Facebooku rozdával plechovky hnědé limonády.

Autor: Eva ZakálováFoto: archiv

Další čtení

 Mozaiková instalace nazvaná Šelmárium na průčelí pavilonu šelem v areálu zoo 28. srpna 2026 v Liberci

Šelmárium pro libereckou zoo: Desítky studentů složily unikátní skleněnou mozaiku

Relax
28. 8. 2026

Ovocné kytice mění pohled na to, jak může vypadat originální dárek

Relax
27. 8. 2026
Bitva u Moháče se odehrála 29. srpna 1526 a skončila drtivou porážkou křesťanských vojsk osmanskou armádou

Smrt v bažinách u Moháče. Osudový den, který na staletí přepsal dějiny českých zemí

Relax
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ