Fero Fenič se ve zlém rozešel s Českou televizí

30.01.2009 20:22 Původní zpráva Aktualizováno 09.02. 00:00

Mediální partnerství Febiofestu a České televize po deseti letech skončilo ošklivou hádkou. Organizátor filmového festivalu Fero Fenič v pátek rozeslal novinářům mail, ve kterém obvinil ČT z "metod, o kterých četl jen v souvislosti s kmotrem Mrázkem".

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza (92 hlasů) 30.01.2009 21:30

  Podobný duch tam je už nějaký čas. Neprofesionalita stále více...

 • Stanley (89 hlasů) 30.01.2009 21:16

  Televize je dobrý zdroj bezpracných přijmů pro mnoho lidí úzce...

 • matěj (80 hlasů) 30.01.2009 22:00

  ČT hnije a degeneruje, jako každá firma která má zaručený zisk bez...

 • m&m (80 hlasů) 30.01.2009 23:25

  Žebříček hodnot ČT v posledních dvou letech: 1. US základna v...

 • Zoro (71 hlasů) 30.01.2009 22:16

  Osobně mi je jedno, kdo je na vině, ale jednu věc nesnáším, aby si...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ct jeste nejakou dobu bude zneuzivat sveho dominantniho postaveni, ale snad i zakonodarci nakonec zjisti ze tolik verejnopravnich kanalu na jednu tak malou zemicku je prece jen trochu moc . . .

29 hlasů

Takova je pravda.Zazil jsem to.JiriP.S. Exreditel CST je uz radu let mrtvy.A pro ty,co zehraji na koncesionarsky poplatek -uvedomujete si,ze ony spoty k FEBIFESTU pro p.Fenise zadarmo vysilane,by sly i z vasi kapsy?

52 hlasů

propagandisticke Filmove tydeniky.Mezi nimii Fero F.Jednou sla jedna nejmenovana pracovnice z tzv.ROHLIKU z jakesi porady a prohlasila ve smyslu " to se panu Fenicovi asi nebude libit.."Rozumejte,slo o penize! A revoluce zacala! Ze chytla jiskra i ve zpravodajstvi ohledne panu Hodacovi,je shoda nahod.Nikdy bych panu Fenicovi nepodal ruku za jeho absolventsky film!Kdyz podava rozhovor,nikde se o tomto dilku nezminuje!!!A vi proc ..

41 hlasů

Ze by pan Fenic opet rozpoutal dalsi televizni stavku -revoluci,dle nekterych ?Na sklonku minuleho stoleti vnikli do CT dokumentariste ze zkrachovaleho Kratkeho filmu.Nemeli odbytiste svych del.Kratke filmy se v nove organizovanych kinech uz nepromitalyt. Vtrhli tam s pohrdanim pro ty,kteri v CT pusobili i pred rokem 1989.Oni byli cisti.Oni,kteri pod vedenim estebackeho reditele a pak vedenim syna Jakese tocili vsechny sjezdy KSC a

39 hlasů

kdo nejde s nimi jde proti nim . . . a nebo někdo potřebuje peníze někde jinde, no tak už to chodí, to ferko nevěděl ?? nebo spíš 10roků to vědět nepotřeboval. ...

33 hlasů

Bumerang České sody dopadl.

36 hlasů

Já se se nedivím,zato co dostáváme za své peníze,je toho tolik,že i pan Fenič přišel na to,že s touhle chobotnicí nemá žádný smysl dále spolupracovat.,stačí jen to,že reklama je víc než pořad na který divák čeká.Omlouvám se za určitou kostrbatost,ale jsem tak na-sranej,že se nemohu normálně vyjádřit.Je na snadě,že se musí něco stát!!

42 hlasů

Vážení, ti z vás, kterým není obsahová náplň ČT dost dobrá, mi určitě zodpoví dotaz ... S jakou obsahovou náplní tuto srovnáváte...?

55 hlasů

Obsahová náplň současné ČT nesnese srovnání s náplní před několika lety, asi by prohrála i s náplní v době normalizace před sametovou revolucí. V současné době je pak v roli jednookého mezi slepými.

41 hlasů

v kabelove nabidce najdete stovky televizi, dale internet ... takze filmy HBO, nebo archivni MGM, prirodovedne National Geographic nebo Animal Planet, historicke History channel ....sportovni ..... takze na CT by zbylo zpravodajstvi z cesk ekotliny, ktere je melke

44 hlasů

PRO: shin - Chcete srovnávat? A co třeba cenzurované zpravodajství? Anebo cenzura dokumenty? atd...

37 hlasů

Pane,jistě ne podle kriteria že mezi slepými je jednooký králem.ČT dnes už není ani "jednooký".Je to jedna velká střižna archívních materiálů,mnohých vyrobených ještě za hlubokého komumizmu,jen s novějším komentářem.Dávat příklad netřeba,stačí si občas onu ČT pustit.Ať si Česká televize dělá co chce,jen ať mne nenutí do jejího povinného sponzorství.Ať žije z toho,z čeho žijí její kamarádky-jiné televize.

47 hlasů

Jiné televize, to máte na mysli seriálové Novu a příšernou Primu? To snad je ta veřejnoprávní o chlup lepší. Nechce to ovšem sledovat deset hodin denně.

37 hlasů

Pane Fero Feniči - zveřejněte e-mail zaslaný vám z ČT p. Štichou. Zveřejněte jej všem, nejenom novinářům. Nebudou vás moci poté neustále zastrašovat. Nezapomínejte, že tento moloch ČT - platí občané tohoto státu jako koncesionáři - a tedy - mají plné právo - znát - co se v tom molochu dějí za nekalosti! Ukažte se jako statečný a nikoli jako další vyděšený. Nebojte se rozříznout ten vřed špíny - nahlodané v ČT! Nenechte se zastrašovat ani vydírat. Zveřejněním jim zmaříte jejich mafiánské praktiky, které znáte jenom z kauzy Mrázek jak sám uvádíte! Zachovejte se občansky. Občané to ocení!

57 hlasů

Pane Fenič,držím Vám palce. Považuji Vaše nezávislé Febiofesty za práci a úspěch, který nikdo jiný z Vašich vrstevníků nedokázal,ba ani se o něj nepokusil.To však neschopným vadí nejvíce.Sleduji, jak s Vámi stát zametl při digitalizaci.Nyní vadíte vůbec.Nedejte se,nejsou tu jen závistivci,jsou zde i jiní,kteří Vám fandí a není jich málo.

46 hlasů

Sponzoři se v téhle ekonomické situaci nehrnou, to je jasné. A je třeba neschopnost si je udržet na někoho hodit, třeba právě na ČT.

40 hlasů

Žebříček hodnot ČT v posledních dvou letech: 1. US základna v ČR 2. USA a jejich spojenci (Izrael, Ukrajina, Gruzie...) 3. Cokoliv protiruského, kdokoliv protiruský 4. ODS 5. ODS 6. ODS 7. tzv. "nezávislí komentátoři a publicisté" prezentující názory ODS 8. tzv. "nezávislí politologové" prezentující názory ODS 9. tzv. "ekonomičtí experti" prezentující názory ODS 10. Události v ČR, nejlépe z pohledu nezávislých komentátorů, publicistů, politologů a expertů.

80 hlasů

Toho "protiruského" by mohlo být víc a hlavně ukazovat, jak zabrali Karlovy Vary a teď to samé je i v Praze. Ke sporu Feniř - ČT je těžké se vyjadřovat, když tomu jeden z obyčejných nezná hlavu a patu.

39 hlasů

To je stejná demagogie, jako kdybych napsal, že Němci zabrali Mladou Boleslav, Francouzi Kolín a Korejci Nošovice. Nezabrali, koupili, v tom je zásadní rozdíl! Podivují se Britové nad tím, že Abramovič koupil Chelsea? Maly český člověk se nezapře.

31 hlasů

Přesně tak!!! To je také jediný důvod, proč jsem jim rád platím televizní poplatky. Smyslem veřejné služby je m.j. šířit osvětu i mezi majoritní částí společnosti, jejíž intelektuální výbava je činí neschopnými dospět k logické dedukci...

37 hlasů

Pro tebe by měli zřídit psychiatrické okénko bolševický pablbe

45 hlasů

Pane Fenič, mně je to úplně jedno, třeba to zkuste ve své rodné krajině. Nebudete se muset pitvořit a nakonec je nejlepší - svůj k svému, konec multikultů.

52 hlasů

Přesně. Pan Fenič už těch sporů měk v Cechách víc. Proč tedy nejde do své rodné země zkusit štěstí? Jewn jsem slyšel v okruhu lidí z branže, že pan Fenič jde hlavně po penězích a už neví, co by si měl nadiktovat. Holt Češi jsou hodně tolerantní, ale všechno má svou míru. Dost Slováků si to tady plete s Klondikem.

38 hlasů

Bohužel, ČT je opravdu dinosaurus. Bez dynamiky, vtipu, nápadu. A prostředí na obrazovce jak z roku 1970, jako kdyby neměli korunu na zaplacení příslušných pracovníků. Pořady pro děti 30 let stejné, ale před 30 lety se jevily svěží! Ranní vysílání je obrázek ubohosti. Moderátoři bez života, špatně oblečení, nemoderní...

66 hlasů

Pro mě je strašné, že tam pořád má nějaký pořad Burian, nestoudný neslušný do sebe zahleděný neschopný závistivec, ochotný pronásledovat každého kdo se mu nelíbí až za hrob jen proto, že nevyhovuje jeho životnímu názoru,tomu jedinému správnému na světě. Zdá se mi odporné,že tohle ČT podporuje a znechucuje mě ten jeho sekyrářský a tvrdě kádrovací postoj.Zdá se mi,že patří do 50.let a nechápu, proč ho stále mám poslouchat. Ten má asi lepší vztahy než pan Fenič, co? Nebo asi na někoho z ČTnahoře něco ví,jinak si to neumím vysvětlit.

45 hlasů

Prodej televizi,pokud ji mas,tak si vyhledej porad,treba z posledniho Silvestra.At se zasmejes,idiote.Ver,ze podstatna cast populace miluje "Evergreeny".Zvlaste ty v jakych hral Burian a stara garda tech,,kteri nemeli predchudce,ba ani ne nasledovnika.

40 hlasů

Zdeněk nemyslel Vlastu Buriana,ale pana Buriana,který sice již dlouho svůj pořad neměl,ale z nějakých důvodů leží Z.v žaludku-asi že rozplakal paní"tělocvikářku",když jí chtěl naznačit,že existuje také něco jiného,než záliba v dokonalém těle-svém,či jiných.

37 hlasů

Osobně mi je jedno, kdo je na vině, ale jednu věc nesnáším, aby si úředník kterého platím a kterému přispívám na blahobyt choval jako prase.

71 hlasů

ČT hnije a degeneruje, jako každá firma která má zaručený zisk bez ohledu na množství a kvalitu produktu.

80 hlasů

Tak pane Fenič, a honem rychle za Kocábem na ministerstvo. Podle mne je to ukázkový příklad homofobie a s tou, pane Fenič,s tou náš nový ministr zatočí :)))

68 hlasů

Televize je dobrý zdroj bezpracných přijmů pro mnoho lidí úzce provázaných s mocenckou "elitou". Pane Feniči máte smůlu - bohužel.

89 hlasů

.....to vypadá jako by se do ČT vrátil Zelenkův duch.

68 hlasů

......a helemese,on pan Jan Zelenka jiz odesel,ale kdypak?????? Ani jsem to nezaznamenal odchod.Ja myslel,ze tam jeste sedi,byl by to jiz stary pan,ale jiste uchovan v koutku jako "seda eminence"poradcu CTV jiste jeste radi.

35 hlasů

Podobný duch tam je už nějaký čas. Neprofesionalita stále více udivuje a zaráží - proč ne, s nevysychajícím zdrojem koncesionářských poplatků.. Velmi by mě, jako člověka, který je nedobrovolně povinnen financovat Českou televizi, zajímala účelnost vynakládání těchto prostředků. Vysílané pořady mě o nějaké účelnosti nijak nepřesvědčují.

92 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.