Slovenská Joj zaplatí pokutu za dva roky starou reportáž

19. 11. 2008 12:57

Slovenská televize Joj dostala pokutu 550 tisíc slovenských korun. Podle rady pro vysílání a retransmisi se provinila nedodržením ochrany mladistvých. V blíže nespecifikovaném příspěvku, který odvysílala 17. prosince 2006, informovala televize Joj o ublížení na zdraví, které neslo znaky rituální výstrahy v podsvětí.

Další čtení

Jan Wolf

Policie po výslechu zadržela karvinského primátora, žalobce navrhl vazbu

Domácí
25. 6. 2026
Ondřej Prokop

Některé strany v Praze schvalují Prokopovo rozhodnutí skončit v politice

Domácí
25. 6. 2026
Ursula von der Leyenová

Šéfka EK oznámila převod prvních tří miliard eur Kyjevu z unijní půjčky

Zahraničí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ