Slovenská Joj zaplatí pokutu za dva roky starou reportáž

19. 11. 2008 12:57

Slovenská televize Joj dostala pokutu 550 tisíc slovenských korun. Podle rady pro vysílání a retransmisi se provinila nedodržením ochrany mladistvých. V blíže nespecifikovaném příspěvku, který odvysílala 17. prosince 2006, informovala televize Joj o ublížení na zdraví, které neslo znaky rituální výstrahy v podsvětí.

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

ČNB: Bankám v 1. čtvrtletí stoupl čistý zisk o osm procent na 29,55 miliardy Kč

Ekonomika
22. 6. 2026

Střelba v Montrealu si vyžádala tři mrtvé, včetně podezřelého

Zahraničí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ