YouTube má velké plány. Chystá další pořady a vlastní seriály

29. 7. 2018 17:36
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Americký internetový portál pro sdílení videí YouTube připravuje pro některé zahraniční trhy včetně Německa, Francie, Mexika, Indie a Japonska vlastní seriály a další pořady, například hudební dokumenty, reality show či talk show. Chce tak přilákat zákazníky ke své placené službě YouTube Premium. 

Část vlastní programové nabídky portálu bude možné zhlédnout zdarma, část však bude dostupná pouze prostřednictvím služby YouTube Premium.

"Naším cílem jsou trhy, které podle nás mají velkou perspektivu z hlediska potenciálních předplatitelů," uvedla šéfka programové nabídky YouTube Susanne Danielsová. Dodala, že pořady budou vytvářeny v místních jazycích a dabovány či opatřovány titulky pro využití na dalších trzích.

Portál YouTube je součástí americké internetové společnosti Google.

Autor: ČTK , ReutersFoto: , ČTK/ABACA/AA/ABACA

Další čtení

Evropa se stala největším dovozcem zbraní, Ukrajina vede mezi státy

Ekonomika
10. 3. 2026

Francie chce uspořádat obrannou misi v Hormuzském průlivu, oznámil Macron

Zahraničí
9. 3. 2026

Trump si telefonoval s Putinem, jednali o konfliktu na Ukrajině a v Íránu

Zahraničí
9. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ