Kritika vlády
Já a převlékač kabátu? Nesmysl, odmítá Jaromír Soukup

31.03.2020 18:46 Glosa

Hned v úvodu mi dovolte poděkovat za všechny reakce na včerejší komentář. Už dlouho nám na Barrandově nezvonil telefon tolik jako včera. Napsali jste stovky e-mailů. A plné reakcí jsou i mé profily na sociálních sítích.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • aztek polni (9 hlasů) 31.03.2020 19:19

  Jste trapný! Myslel jsem jsi ,že máte nějaký charakter ,ale jste jako...

 • daniel Pink (8 hlasů) 31.03.2020 21:29

  Soukup mel skvele politicke areny bez cenzury a prazskochvilkařskeho...

 • Jeroným Pražský jr (6 hlasů) 31.03.2020 21:28

  A zase ty samé kecy. Když je tak chytrej, tak ať předloží ty skvělé...

 • o k (4 hlasy) 01.04.2020 10:02

  Čekám, že někdo napíše, že Soukupa platí Sosros. Příznivci Babiše...

 • Bohumil Stejskal (4 hlasy) 01.04.2020 06:28

  Tož ze Soukupa sa stal stejný "zmetek" jak totok Kalúsek, nebo Fiala!...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Na všech TV stanicích Barrandov se nejvíc těším na reklamu soukupshop.cz, 20x za večer, od hraček a pohybového ústrojí, až po prostatu a játra. Zmizela ale auta, co to?

0 hlasů

Prázdná garáž Jaromíra Soukupa. 😂

1 hlas

Pane Soukupe překvapuje mě vaše arogantní domněnka, že vaše názory musí někoho zajímat. I když jste majitelem televize Barandov, jste řadový občan a ne představitel exekutivy, politické strany nebo odborník v důležité oblasti národního hospodářství. Vaše pořady mne zajímaly jen pokud jste je pouze moderoval.

2 hlasy

"..pouze moderoval" a nechal si sr*t na hlavu od Zemana, nebo Babiše. Ale mít vlastní dotaz na návštěvníky, nebo dokonce vlastní názor, to už je teda přes čáru

1 hlas

Hňupe.

2 hlasy

Milenec Okamury, jinak se to nedá vysvětlit.když je duel tak z 10 duelu je tam Okamura 7x!!!Už mne to přestalo bavit sledovat pořád dokola Okamuru jak si dělá u Soukupa kampaň!

2 hlasy

Naši podnikatelé se zaslouží podporu, protože jsou tak poctiví, že jich spousta je registrována v Praze na pouze několika adresách. Proč asi? Když už někoho podpořit, tak ty, kteří jsou registrováni a podnikají v místě. Podnikání je riziko se vším všudy a pokud se snažím ošulit stát, nemohu po něm vzápětí chtít, aby mi pomohl.

3 hlasy

Tak si vrána k vranám sedla.

1 hlas

Čekám, že někdo napíše, že Soukupa platí Sosros. Příznivci Babiše jsou tak zfanatizovaní, že nesnáší jakoukoli kritiku jejich vůdce. Je to trapné, ale fakt. Zdá se,že Češi demokracii vlastně ani nechtějí a že by jim diktatura vyhovovala

4 hlasy

" Já totiž na rozdíl od řady jiných nepatřím nikomu a říkám to, co si opravdu myslím.".....hlavně jestli si všecko myslíte,p.Soukupe",tak jak se věci opravdu mají,tedy,pokud si nemyslíte,že jste nadpapež.

1 hlas

Přece Vám nebude konkurovat ! 😜

3 hlasy

Jaromír Soukup má potíže,protože jeho TV Barandov je moc i na Číňany a tak mu už neplatí jeho obrovské dluhy. Tak se stébla chytá. ne,že by TV Barandov byla škoda. 😩

2 hlasy

Tož ze Soukupa sa stal stejný "zmetek" jak totok Kalúsek, nebo Fiala! Na jedné straně: "Stát nesmí zasahovat do podnikání, výběru daní atd"., na druhé: Stát s nataženo "paprčou" a státe naval, přispěj, zaplať... Je to šulin, hotové...

4 hlasy

Jak se může někdo "stát zmetkem"? To je, jako kdybyste napsal, že se Babiš možná stane slušným člověkem. Buď totiž "zmetek" jste a nebo ne. vy byste to měl vědět docela jistě.

1 hlas

Pořád je to slušný člověk na rozdíl od dementního šulina Havla čuráckého a špiny odporné a fekální. Narezlá křivá a orangutaní a vymaštěnec a zmetek zlodšjský a práskač STB Karel Sabina bachor nalitých konaků!

0 hlasů

Stát by přece měl odškodnit ty, kterým svými nesmyslnými opatřeními, zabránil ve fungování. Babišovi voliči mi připadají jako myši před kobrou. Nechápu proč, ale žel je to tak.

2 hlasy

Soukup mel skvele politicke areny bez cenzury a prazskochvilkařskeho dohledu--dnes mu jiz nerozumim--škoda

8 hlasů

A Ulici a Ordinaci v růžové zahradě také nově nevysílají.... 😂

2 hlasy

A zase ty samé kecy. Když je tak chytrej, tak ať předloží ty skvělé zaručeně dobré návrhy co v dané situaci dělat jinak.
Pokud neví, tak ať drží hubu, ničemu to nepomáhá a na jeho brakovou televizi nikdo myslící koukat nebude.

6 hlasů

Dělat polovičku by stačilo.

0 hlasů

Ale tu aspoň pořádně.

0 hlasů

Babisuv leadership je opravdu omracujici :D fnjukna a honimir

1 hlas

Soukup ma recht, Babis a jeho vlada byly vzdycky zlo a ted se v tom placaji jako kapri na suchu a Stedry den se blizi!

3 hlasy

Horší byl akorat dementní šulin čuracký Havel a ty jeho popdvody a křivárny toho šmejda křivého. Vymaštěnec a práskač STB Karel Sabina- Emanuel Moravec chudák a špina zlodějská orangutaní žaba! Ostudaat žije největší ničema 20 století Pat a MAt s knírem šulin!

2 hlasy

Každodenní nával halucinace

0 hlasů

Jste trapný! Myslel jsem jsi ,že máte nějaký charakter ,ale jste jako ti Kalousci či Němcové nebo Stanjurové! A staři vysloužili o které už nikdo nestojí. Ještě byste měl pochválit Kalouska a už bude vše! Smutné Zeman nad ním zlomil h§l a oo se obrátil!

9 hlasů

Pevný charakter se pozná podle toho, že se Babiš nesmí kritizovat. Vy jste mi ale id*ot" A těch "7 statečných", co vám dalo hlas, nejsou o nic lepší. Nemyslet a volit podvodníka, který se prolhal do čela státu.

2 hlasy

Hňupe.

1 hlas

Nechceš si rovnou vyblít ty svoje názory na ČT24, Reflex, Respekt, nebo rovnou u kry*pla Šafra z Fora 24. Tam budeš king..

3 hlasy

V tom výpočtu chybí ještě Mladá fronta a Lidové noviny.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.