Urážka Kubery
Jaromír Soukup: Hamáčku, klesl jste už na úplné dno

25.06.2020 16:48 Glosa

Pojďme chvíli mluvit o Senátu. A to i přesto, že Senát nikdy nebyl pro média moc atraktivní. Ale hodně se toho změnilo. I díky zesnulému předsedovi, panu Jaroslavu Kuberovi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Novotný (10 hlasů) 25.06.2020 19:04

  Soukupe, přestaňte už vypouštět ta svá moudra, jste k smíchu po té...

 • Karel Kačaba (9 hlasů) 26.06.2020 06:22

  Myslím, že na dno spíš klesl Soukup a nikoliv Hamáček. Je pravdou, že...

 • Josef Novák (8 hlasů) 25.06.2020 17:33

  Pane Soukupe nikdo mne do dnešního dne tak nezklamal jako jste mne...

 • tyden tyden (7 hlasů) 25.06.2020 19:15

  ty se radsi bez podivat na zabery, jak Kcharl, Krvava Madla a treba...

 • petr dvorak (6 hlasů) 26.06.2020 08:55

  Je-li tomu tak, budiž. Ale faktem je, že nejhorší politické salto,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

I když se Hamáček propadl na dno, tak tam pořád stojí Soukupovi na ramenou...

2 hlasy

Soukup neví, jestli by měl být komentátorem všeho možného, nebo moderátorem diskusí svých hostů v každodenních mnohahodinových pořadech. Obojí není dost dobe možné, jak předvádí v poslední době i Moravec.

0 hlasů

Je-li tomu tak, budiž. Ale faktem je, že nejhorší politické salto, ukazující na charakterový defekt, předvedl jnistý Jaromír Soukup. Dříve totiž v naději že získá podporu samotného prezidenta a premiéra patřil k ojedinělému přátelskému médiu, aby poté, co dostal kopačky od Zemana, se jako na obrtlíku přesunul do mstivého tábora jejich nepřátel. Tak k tomu se přiznat tak veřejně, to už musí být výjimečně zkažený charakter. Fuj!

6 hlasů

Myslím, že na dno spíš klesl Soukup a nikoliv Hamáček. Je pravdou, že Vystrčil spadl ještě o něco níže.

9 hlasů

A Vy patrně na hlavičku. 👽

1 hlas

Myslíte si, že padlý na hlavičku je člověk, který ví, že Tchaj-wan není ani v OSN, v Evropě má diplomatické styky pouze s Vatikánem a ve světě pak s necelou dvacítkou především ostrovních států Pacifiku a Karibiku? Co tam má druhý nejvyšší ústavní čunitel pohledávat? Chcete další sankce od světově supervelmoci?

1 hlas

EUROPARLAMENT JE PRÝ RASISTICKÝ, JE TAM PŘÍLIŠ MOC BĚLOCHŮ

o myslíte, je v parlamentech zemí jako Somálsko, Etiopie, Senegal, Čad, Mali, Nigérie, Namibie, Keňa, JAR či Zimbabwe poměr běloši – černoši 1:1? Je vůbec v některém z těchto parlamentů alespoň 1% bělochů? Nemám samozřejmě na mysli minulost, jako například JAR před rokem 1994. Zcela jistě tam běloši nejsou vůbec nebo jen v zanedbatelné menšině. A měl kdy někdo připomínku, že třeba v parlamentech Japonska, Číny či Jižní Korej jsou jen žlutí? Ne, to nikdy nikdo neřešil. Nikomu nevadí, že jsou tyto parlamenty rasově uniformní.

To jen v tom pseudoparlamentu evropském je prý moc bílých. Ano, na evropské půdě, kde je bílá rasa doma, je nenormální, když v pseudoparlamentu a pseudokomisi, jež mají údajně zastupovat Evropany, je převaha bělochů. Jaký to skandál!!! To ostatně napadlo i černou europoslankyni frakce Zelených jistou Pierrettu Herzberger-Fofanovou , což je europoslankyně, zastupující v EP Německo a europoslankyni stejné barvy pleti, zastupující Švédsko též v zelené frakci, jistou Alici Bah Kuhnkovou.

Europoslankyně tvrdí, že je čas na změnu a na skutečný boj se „systematickým rasismem“. „Rasismus je něco, s čím jsme se setkaly osobně. A Evropská unie není výjimkou. Když jsme šly do Evropského parlamentu, zastavila nás hned několikrát ostraha a ptali se, co tam pohledáváme. Nikdo z našich bílých kolegů se s něčím takovým nesetkal,“ uvedly.

Poslankyně EP považují za ostudné, že v evropských institucích je tak malá „etnická rozmanitost“. „Máme být odrazem lidí, které reprezentujeme, nejen v Evropském parlamentu, ale i v institucích, a v tom jsme selhali,“ tvrdí. Stěžují si, že jen tři procenta europoslanců jsou nebílí a ani jeden eurokomisař není a nikdy ani nebyl „barevný“.

Herzberger-Fofanová prý sehnala 121 podpisů od kolegů ze čtyř politických frakcí, kterými volají po tom, aby Evropská komise uznala existenci systematického rasismu a policejního násilí v Evropské unii a aby ho odsoudila. Kuhnková hodlá řešit problém rasismu s Němci, kteří budou předsedat radě Evropské unie a chce co nejdříve prosadit antidiskriminační legislativu. A také chce od EU, aby jasně podpořila protesty proti prezidentovi a rasismu v USA.

Jejich požadavky pochopitelně podpořila i Ursula van der Leyen a hodlá v této věci dál jednat. Samozřejmě je předem jasné, že europarlament cokoli podobného podpoří, vždyť i nedávno proběhlo v EP hlasování k jakémusi šílenému rasistickému protibělošskému pamfletu, který vyloženě odsuzuje bělošský rasismus a z černochů dělá rasismem trpící chudáky, přičemž pro tuto šílenost hlasovala většina europoslanců.

V kontextu výše uvedených návrhů by mne tedy zajímalo, kdy se tito pseudoaktivisté vydají do zemí dálného východu, kde v jejich parlamentech jistě nenajdete jediného černocha. Evropa je historicky bílá a tak, jak mají právo být v parlamentech ve výrazné převaze černoši v černé Africe, žlutí ve východoasijských zemích či Arabové v zemích arabských, mělo by být normální, že jakákoli podobná instituce v Evropě je v drtivé většině obsazena bělochy.

V EP je podle zjištění těchto černých europoslankyň 97% bělochů a to se jim zdá skandální. Zdálo by se jim stejně skandální, že v některých parlamentech afrických zemí je 100% černochů? Jistě ne. Stejně, jako není skandální 97% bělochů v jakékoli evropské instituci. Navíc, pokud se jim nelíbí, že je Evropa bílá a zdá se jim příliš rasistická, proč se nesbalí a neodstěhují do černé nerasistické Afriky? Brání jim v tom někdo??

PS: Zajímalo by mne, kdy někdo nadnese, že je v EP zahrnuto příliš málo pohlaví a kdy EP odhlasuje požadavek na zastoupení všech 100 dosud známých genderových identit v této instituci. Myslím, že i toho se již brzy dočkáme….

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-europarlament-je-pry-rasisticky-je-tam-prilis-moc-belochu/

CZEXIT

2 hlasy

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/justice-a-policie-budou-sledovat-diskuse-na-internetu-40328850

1 hlas

Soukupe, přestaňte už vypouštět ta svá moudra, jste k smíchu po té změně dresu.

10 hlasů

Největší gramota řekl:hovno.

0 hlasů

Hamáčkova hvězdná hodinabyla při návětěvě čínského potentáta.Hamáček v roli čínského ču..ačka se sblížil červených dresem s prezidentem Zemanem.VEDE ČSSD k záhubě -i s Haškem mgr ZE Slovenska

2 hlasy

Pane Soukupe nikdo mne do dnešního dne tak nezklamal jako jste mne zklamal Vy!!!Jedině komu děláte radost je Pán Okamura kterému celí rok děláte předvolební reklamu! Ve Vašem programu je vařený pečený a jedinou Vaši starostí i z Okamurou je co nejvíce poškodit ČSSD a Hamáčka!!!Proto Vám už nevěřím a vaše pořady už zásadně nesleduji!

8 hlasů

Hamáčkova hvězdná hodina je minulost. Vedle chaotického panikaře Babiše, který neumí říci kloudnou větu, vypadal během koronavirové krize docela dobře. To by ale asi vypadal každý. Dnes jsem poslouchal nějakého pana Kobzu z SPD a měl podobné výpady proti cestě pana Vystrčila. Obávám se, že zde nebyl a není tlak, aby se cesta uskutečnila, ale právě naopak.

4 hlasy

Kobza je opravdove vemeno. Tvrdil o Vystrcilovi, ze ma jen 8 tis. preferencnich hlasu u Moravce pred tydnem nebo dvema. A ze tim padem nemuze vubec nikoho zastupovat. Ale vubec necekal, ze mu Moravec odveti, ze prave on, Kobza ma jen asi tisic preferencnich hlasu, tak koho si mysli on, ze zastupuje. Nastalo ticho a po nejake chvili nesmele Kobzovo blekotani, kdy nevedel, co ma odpovedet.
Kobza ze sebe udelal pekneho vola.

1 hlas

ty se radsi bez podivat na zabery, jak Kcharl, Krvava Madla a treba Opice s nobelovkou lizou anal valecnymu zlocinci z kosova.
a pak mazej zpatky lizat analy v banderistanu :-)))))))

7 hlasů

Ale, rudé vemeno týden? Něco k článku by nebylo?

2 hlasy

neni treba se vyjadrovat k Soukupovi.
nejak podezrele mlcis o svem oblibenem valecnem zlocinci :-))))))
rekni jaky to bylo, kdyz jsi mu lizal anal.
ty vemeno jedno rudy :-))))))

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.