Komentář
Jaromír Soukup: Přestaňme strašit druhou vlnou koronaviru!

26.06.2020 16:37 Glosa

Už několikátý den v řadě se číslo nově nakažených v České republice pohybuje kolem stovky. Na tom samozřejmě není nic radostného.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (7 hlasů) 26.06.2020 20:04

  denne je tu blabol od tohohle jelita :-))))) at jde radsi...

 • Bohumil Stejskal (4 hlasy) 27.06.2020 06:55

  Soukup je šulin...

 • Bohumil Stejskal (3 hlasy) 27.06.2020 06:58

  Tož ty už jsi ji promarnil prde...

 • Honza Hloupý (2 hlasy) 26.06.2020 17:10

  Že bude "druhá vlna" je jasné už dávno, tak je to naplánováno....

 • Karel Hrabě (2 hlasy) 27.06.2020 09:36

  SOUKUP MUSI MÍT SPOLEČNÉ GENY S MORAVCEM JE TO STEJNÝ UBOŽÁK A...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

BĚLOŠSTVÍ JE ‚GENETICKÝ DEFEKT‘, ŘÍKÁ VŮDKYNĚ BLM

Spoluzakladatelka charty – Na černých životech záleží – o běloších mluví jako o „recesivním genetickém defektu“ a o bílé kůži jako o podlidské a modlí se k Alláhovi o sílu kvůli touze po vyhubení „bílých mužů a bílého plebsu“.

https://pravyprostor.cz/belosstvi-je-geneticky-defekt-rika-vudkyne-blm/
------
REFUGEES WELCOME! EVROPA JE RÁJ A POTŘEBUJEME VÁS!

https://pravyprostor.cz/refugees-welcome-evropa-je-raj-a-potrebujeme-vas/
------
TAK NÁM ZASE VYDALI ZPRÁVU O EXTREMISMU ZA ROK 2019. A KDOPAK JE DNES NA PRANÝŘI?

Celá zpráva je neuvěřitelně jednostranně zaměřená. Vadí hlavně ti, kdo zde odmítají nenávistnou islámskou ideologii, kdo mají zájem o to, aby byl v zemi řád a bezpečí. Všichni, kdo nemají zájem dopadnout tak, jako země na západ od nás, kde jsou již rozsáhlá nebezpečná muslimská ghetta. Jak může být MV objektivní, když je jejich šéfem chronicky známý islamofil?! Jak může být vůbec objektivní, když politická strana, která toto ministerstvo již druhé volební období ovládá, je úzce napojena na muslimskou obec??

Zpráva si vzala na paškál také údajně “dezinformační weby”, jak nazývá ty internetové portály, které jakkoli brojí proti vládnoucí ideologii, ať už proti islámské, LGBT či otevřeně protibělošské politice. Je celkem jasné, že se blíží doba, kdy se bude cenzura ještě více utužovat. To ostatně můžeme vidět i na tom, jakou činnost vyvíjí v poslední době především Jourová v EK.

V kontextu výše uvedeného mi nezbývá než konstatovat, že se vůbec nedivím, že v méně islamizovaném Polsku chytili více muslimských radikálů, než u nás. Pak se jen ptám, kdo je pro nás tím skutečným bezpečnostním rizikem? Odpověď se nabízí sama.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-tak-nam-zase-vydali-zpravu-o-extremismu-za-rok-2019-a-kdopak-je-dnes-na-pranyri/

CZEXIT

0 hlasů

NAŠI PRAPRARODIČ E NEUMÍRALI ABY NÁS TU MENŠINY VYDIRALI A NEDEJ BOŽE V AMERICE MUŽE UČETELKA NA TVITRU NAPSAT NA BILÝCH ŽIVOTECH NEZALEŽÍ A ONI JI ZA SVOBODU NÁZORU PPOVYŠI NA PROFESORKU !!!!CO BUDE DÁL VYBERTE SI ZA CIL BĚLOCHA KTERÉHO ZL,,ČUJETE A DOSTANETE LEPŠÍ PRACOVNÍ MISTO NEBO CO ??? TO ŽE V ANGLII CHTĚLI ODSOUDIT ČLOVĚKA KTERÝ PROHLASIL I NA BILÝCH ŽIVOTECH ZALEŽI JE TRESTUHODNÉ !!V JAR UDAJNĚ ZNASILŇUJI BESTRESTNĚ ČERNOŠI ZA BILEHO DNE BĚLOŠKY V CENTRU MĚSTA ???PROČ NEZVEŘEJNÍTE KOLIK TRESTNÝCH ČINU SPŮSOBI BILI NA LIDECH JINÉ BARVY PLETI AKOLIK SPUSOBI ONI BĚLOCHUM ???

1 hlas

Přečtěte si po sobě,co jste napsal. Potom běžte za dveře a dejte si pár facek. Absolvoval jste alespoň 5.třídu ZŠ ? 🐒

1 hlas

SOUKUP MUSI MÍT SPOLEČNÉ GENY S MORAVCEM JE TO STEJNÝ UBOŽÁK A DEMAGOG !!!?

2 hlasy

Soukup je šulin...

4 hlasy

...ale Vy jste letadlo. 😎

1 hlas

Imigranti v Řecku chodí po ulicích s noži a sekyrami, napadají místní a vloupávají se do jejich domovů, ničí majetek místních Řeků, zabíjejí jejich domácí zvířata a zakládají požáry v domech

Jak dlouho budeme tohle v Evropě trpět? Musíme naši zemi ubránit před masovou imigrací a islamizací!

„Lidé z ostrovu Lesbos nemohou déle snášet tuto situaci. Tito lidé nejsou ubozí imigranti, ale vandalové. Každý den ničí majetek místních obyvatel, jejich olivovníky, zabíjí jejich zvířata, zakládají ohně na stromech a domech. Ničí naše památníky a naše kostely. Kde je vláda? Nejsme rasisté, ale kdo by strpěl takovéto podmínky? Imigranti chodí po ulicích s noži a sekyrami, napadají místní a vloupávají se do jejich domovů. Kde jsou média? Proč média tuto situaci neukáží světu?“ píše se na facebookových stránkách.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Společně se ubráníme.

Fotky si mlůžete prohléíednout na tomto odkazu.

Autor: Radim Fiala

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/imigranti-v-recku-chodi-po-ulicich-s-nozi-a-sekyrami-napadaji-mistni-a-vloupavaji-se-do-jejich-domovu-nici-majetek-mistnich-reku-zabijeji-jejich-domaci-zvirata-a-zakladaji-pozary-v-domech-2/
------
Belgický historik varuje Polsko, že „každý dar z Bruselu a Berlína přichází s úlovkem“

V rozhovoru pro Polskou tiskovou agenturu Engels varuje, že německé elity se snaží několik dní před prezidentskými volbami povrchně plnit polské požadavky, aby diskreditovaly současné postavení polské vlády vůči německé politice.

Na evropské úrovni profesor poukázal na to, že levicové síly se bojí vlasteneckých konzervativních stran po celé Evropě, které spojují a vytvářejí silný blok, který by mohl bránit nadcházejícím reformám EU. Tyto reformy by se zaměřily na ještě vyšší centralizaci a na rozšíření politické korektnosti a cenzury.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/belgicky-historik-varuje-polsko-ze-kazdy-dar-z-bruselu-a-berlina-prichazi-s-ulovkem/
------
Islamizace České republiky tiše postupuje. Existují zde tajné muslimské modlitebny, které navštěvují i lidí mající vazby i na džihádistu Sámera Shehadeha

https://www.euportal.cz/Articles/42773-islamizace-ceske-republiky-tise-postupuje-existuji-zde-tajne-muslimske-modlitebny-ktere-navstevuji-i-lidi-majici-vazby-i-na-dzihadistu-samera-shehadeha.aspx
------
Video: Černoši v Americe napadli pyrotechnikou bílého chlapce

https://stredoevropan.cz/2020/06/25/video-cernosi-v-americe-napadli-pyrotechnikou-bileho-chlapce/
------
Vůdce BLM: “Když nám nedáte, co chceme, tenhle systém spálíme”

https://stredoevropan.cz/2020/06/25/vudce-blm-kdyz-nam-nedate-co-chceme-tenhle-system-spalime/

CZEXIT

0 hlasů

denne je tu blabol od tohohle jelita :-)))))
at jde radsi protestovat za cerne zivoty vadi :-))))
to bych mu i veril :-)))))

7 hlasů

Že bude "druhá vlna" je jasné už dávno, tak je to naplánováno. "Chytrá karanténa" jako pilotní projekt sledování všech a všude, omezený pohyb, omezení a zrušení hotovosti... - snová situace každého politika. Takovou šanci nelze promarnit.

2 hlasy

Tož ty už jsi ji promarnil prde...

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.