Komentář
Jaromír Soukup: Upřímnou soustrast na Slovensko. Omezme prodej nožů

11.06.2020 16:39 Glosa

S velkým zármutkem jsem si přečetl zprávu o tragické události na Slovensku. Na základní školu ve Vrútkách tam násilím vnikl dvaadvacetiletý muž ozbrojený nožem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (6 hlasů) 11.06.2020 17:20

  Kdyby měl útočník sekyrku, zakázal by JS sekyrky? Kdyby měl útočník...

 • Karel Kašpar (5 hlasů) 11.06.2020 18:13

  Soukup neví, že v GB kde jsou nože zakázané je největší počet útoků s...

 • Karel Kačaba (5 hlasů) 12.06.2020 06:42

  Pane kandidáte na prezidenta Soukupe, ono nejde útočit i s vidličkou?...

 • petr dvorak (4 hlasy) 12.06.2020 06:45

  Onen Soukup už ve své domýšlivosti o své mimořádné inteligenci...

 • Ovocenka - (3 hlasy) 11.06.2020 21:32

  Co je tohle za vola, ten Soukup?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ten srandovní pytlík od kondomů z BIS, vrchní čučkař Koudelka, se domnívá, že kdyby se změnil obsah školních učebnic dějepisu, žádné útoky nožem by nebyly.

0 hlasů

Onen Soukup už ve své domýšlivosti o své mimořádné inteligenci dospívá vrcholu ztřeštěných nápadů. A to ještě plýtvaje slovním průjmem.

4 hlasy

https://siana-ksa.com/%d8%aa%d9%86%d8%b8%d9%8a%d9%81-%d8%a3%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%b1%d9%8a%d8%a7%d8%b6/

0 hlasů

Pane kandidáte na prezidenta Soukupe, ono nejde útočit i s vidličkou? I japonské hůlky mohou být nebezpečné. O šípech pro sportovní střelbu nechci ani mluvit. Chraňme se tedy i před řemeslníky, kteří ke své práci potřebují kladivo. Rovněž i před kazateli typu Jaromír Soukup.

5 hlasů

Bude skvělé, pokud ČR na základě referenda vystoupí z EU mezi prvními. Poslední host, který u stolu s názvem EU zůstane, potom bude platit závěrečný účet. A ten nebude malý

Naštvanost zemí jižní Evropy je může vyvézt z eurozóny nebo dokonce z Evropské unie dřív, než se donedávna zdálo. I Česká republika by měla zvážit urychlené vypsání referenda o vystoupení z EU. SPD je pro takové referendum.

https://www.eportal.cz/Articles/10761-bude-skvele-pokud-cr-na-zaklade-referenda-vystoupi-z-eu-mezi-prvnimi-posledni-host-ktery-u-stolu-s-nazvem-eu-zustane-potom-bude-platit-zaverecny-ucet-a-ten-nebude-maly.aspx
------
Policista zachránil dívku před útoky muslimských uprchlíků. Rakouské soudy policistu za to potrestaly

Člen protiteroristického komanda Cobra, se v den svatby vracel domů se svojí paní, když si všimli že banda 3 žadatelů o azyl (1x Irák,2x Afgánistán) sexuálně obtěžuje jednu 17 letou dívku. Policista se legitimoval, a chtěl situaci řešit, když v tom mu Iráčan vyrazil odznak z ruky a policistu napadl a začali se prát.

Iráčan zmizel v toku času a policista mimo službu, obžalován a teď nepravomocně odsouzen k pokutě 11,700€ a podmínce za ublížení na zdraví.
------
Dejte najevo svůj názor! Hrníček: (NEO)MARXISTICKÉ EU STOP!

Základní politikou vedení EU je likvidace evropských národů a podpora masové migrace Afričanů a muslimů do Evropy. Nádherně to vystihuje citát dnes již bývalého eurokomisaře pro migraci a bývalého řeckého ministra Dimitrise Avramopulose:
„Evropskou komisi následky nezajímají a politické dopady jsou jí jedno. Komise je tady na pět let a prosazuje svou vizi. Nejde nám o opětovné zvolení. Chtěl bych to vzkázat celé Evropě – přestaňte konečně uvažovat o dopadech migrace na politické scény jednotlivých zemí.“

https://www.eurabia.cz/Articles/44151-dejte-najevo-svuj-nazor-hrnicek-neo-marxisticke-eu-stop-.aspx

CZEXIT

2 hlasy

Opravdu si myslíte, že po rozpadu EU se ztrátou prostředí spolupracujících jejich členů nevznikne bramboračka haštěřících harantů, jak byla tragická před vznikem EU? Vč. ztráty bezpečnostních záruk pro malé státy a ztráty bezcelních výhod, zvláště u exportních ekonomik? Troubo!

2 hlasy

Géniovi typu Franta Kocourek takové věci nemůžete vysvětlit. Je to mimo jeho intelektuální kapacitu. 🐵

2 hlasy

Soukup.
Ty už si opravdu Sorosův panák.

CZEXIT

1 hlas

Co je tohle za vola, ten Soukup?

3 hlasy

Soukup neví, že v GB kde jsou nože zakázané je největší počet útoků s nožem? Zařadil se tak mezi zakazovací ignoranty.

5 hlasů

JS to samozřejmě ví, ale spoléhá na to, že to tady neví většina lidí.

1 hlas

Kdyby měl útočník sekyrku, zakázal by JS sekyrky? Kdyby měl útočník kus železné trubky, zakázal by JS kovové trubky? Jsou to přece taky předměty neméně smrtící než nůž. A co vidle, kosy, srpy a kladiva, krejčovské nůžky, pletací jehlice, motorové pily...

6 hlasů

Děláte čest svému nicku ! 😜

1 hlas

https://alshayae.com/%d8%b4%d8%b1%d9%83%d8%a9-%d8%b1%d8%b4-%d9%85%d8%a8%d9%8a%d8%af%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%b1%d9%8a%d8%a7%d8%b6/

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.