Ostuda
Jaromír Soukup: Za Babiše se stydím, dělá nám ostudu

23.06.2020 17:19 Glosa

Předseda vlády Andrej Babiš se rád chlubí tím, jak mu Evropa leží u nohou. A rád se také holedbá tím, že s ním hovoří všichni světoví lídři.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Ungr (10 hlasů) 23.06.2020 19:42

  Babiše také nemusím ale já se zase stydím za Soukupa. Koupí si...

 • Karel Nakobyl (8 hlasů) 23.06.2020 21:07

  Onu rezoluci napsal jeden náš svatý a jeden pirát. Ta parta v sále...

 • daniel Pink (8 hlasů) 23.06.2020 22:05

  je to obrovske zklamani ze Soukupa -je z neho odporny kejval demožupy

 • doctorX doctorY (7 hlasů) 23.06.2020 18:13

  Za Soukupa se stydim, dela nam jen ostudu.

 • František Mach (5 hlasů) 24.06.2020 02:59

  Babiš možná není svatý, ale pokud vím nebyl za nic odsouzen a je...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Oprava: opakovaných

0 hlasů

Soukup si myslí, jak je ve svých znovu opakvaných pořadech, teď hlavně politický kabaret kouzelný. Je to největší odpad s nahraným hlasitým potleskem. Ty nejsi jen převlékač kabátů. ty jsi odporný kejval na všechno a vždy z čeho čouhají prachy.

0 hlasů

Ani se Soukupovi nedivím. Viz: https://eurozpravy.cz/domaci/spolecnost/babis-matka-zeme-a-otec-slunce-nam-poslaly-vzkaz-novym-videem-premiera-se-bavi-tisice-lidi.44e008e2/

1 hlas

Soukupe, tobě už nikdo nevěří a stáváš se jen "trapným tajtrlíkem"...

5 hlasů

Soukup přestal hlásat bludy zdejších hlupáků a tak je nejhorší bídák a převlékač kabátů. 🤒

2 hlasy

Zamysli se nad tím, jak tento člověk "otočil" ! Jestli ti totok nevadí, tak to svědčí o tom, že si stejný šulin... Jsou v tom zase prachy a Soukup "nemá páteř"...!!!

3 hlasy

Na co "páteř" ? Tady?

0 hlasů

Babiš možná není svatý, ale pokud vím nebyl za nic odsouzen a je maximálně obviněn a pokud u nás platí , dokud nejsem pravomocně odsouzen , jsem nevinný, pak všechno co je v médiích na Babiše je jen mediální lynč, je třeba mít důkazy a soudy jej musí uznat vinným a pokud se tak nestane je nevinen. EU v podstatě uvěřila zrádným českým poslancům a pokud Babiš neplní představy o dotacích, pak je třeba hledat proč a kdo mu dotace schválil, kdo jej kontroloval atd. Pokud by jeden z těchto opatření shledalo něco v nepořádku, pak by mu dotace nemohly být dány a pokud se tak stalo a EU se to nelíbí , je vina na straně těch co tu u nás pravidla nastavili a kontrolovali a to byli politici z dnešní opozice. Pro ty co to nepochopili opakuji, když dodržím pravidla a zákony , které jsou platné a politici to schválili tak jsem nevinný a pokud se to po mnoha letech někomu nelíbí, pak má prostě smůlu a nemůže mě trestat za to, že jsem dodržel pravidla a zákony platné v dané době já jsem nic neporušil a případný viník je ten co ty pravidla a zákony stvořil a kontroloval jejich plnění, ten nese plnou odpovědnost i za to že dotace schválil a plnění jejich pravidel kontroloval a neshledal žádné porušení. Pokud jsem informován, nic z toho Babiš neporušil, ale naopak politici z opozice stvořili zákon proti jednomu občanovi a to tak, aby se netýkal jich samotných. Je nemyslitelné, abychom po letech soudili občana za to , že dodržel platné zákony. Přesně toto se tu děje. Bohužel Soukup najednou obrátil, netuším co se za tím schovává, ale je to minimálně podezřelé a je to stejné, jako když se najednou obrátil od ANO i písničkář Klus a aby se zavděčil, zahájil proti Babišovi kampaň a už zase je v médiích obsazován do hlavního proudu. Je mnoho občanů co se nenechají zmanipulovat jen pro to, aby měli dobré koryto.

5 hlasů

je to obrovske zklamani ze Soukupa -je z neho odporny kejval demožupy

8 hlasů

SOUKUP BY SE MĚL JIT UČIT ČEŠTINU OD HRDÝCH ČECHŮ CO MAJI SVĚDOMÍ A TO JE SNAD BABBIŠ,ZEMAN A OKAMURA ??

0 hlasů

TYPICKÝ !! PŘEVLÉKAČ KABÁTU I NA TEBE DOJDE !!CO TO JE ZA ČLOVĚKA KDYBY SE ZMĚNIL REŽIM TAK SI BUDE VZORNÝ KOMUNISTA NEBO BUDE ČISTIT BOTY MERKLOVÉ FUJ CO TO JSOU ZA LIDÉ NEBO TO JSOU JEN MILIARDÁŘI

2 hlasy

TYPICKÝ !! PŘEVLÉKAČ KABÁTU I NA TEBE DOJDE !!CO TO JE ZA ČLOVĚKA KDYBY SE ZMĚNIL REŽIM TAK SI BUDE VZORNÝ KOMUNISTA NEBO BUDE ČISTIT BOTY MERKLOVÉ FUJ CO TO JSOU ZA LIDÉ NEBO TO JSOU JEN MILIARDÁŘI

5 hlasů

Ten Soukup píše vlastní články, ale jinak jako by vypad z diskuze.

0 hlasů

Babiše také nemusím ale já se zase stydím za Soukupa. Koupí si televizní stanici na kterou se nedá koukat,už jsem ji i vymazal z televizních kanálů. Soukup je arogantní,namyšlený,všechno ví a zná a bez gestikulací rukou neumí a nedokáže říci plynulou větu .

10 hlasů

Pravdu díš, vlastní tvorba jen jeho správné názory a pak jedna bukvice a jinak vše převzaté

3 hlasy

Jedna věc je nutnost vyvracet chyby, které přicházejí z institucí. Druhá jsou mezilidské vztahy s jednotlivými osobami, jejichž postoje bývají odrazem dysfunkcí systému, ale se kterými je potřeba pracovat na nápravě chyb. Tu nepřátelskou rétoriku, která zaznívá v politice , medicích i jinde je potřeba odreagovat a snažit se jít cestou uvolňování napětí a vzájemného porozumění.

1 hlas

Babiše také nemusím ale já se zase stydím za Soukupa. Koupí se televizní stanici na kterou se nedá koukat,už jsem ji i vymazal z televizních kanálů. Soukup je arogantní,namyšlený,všechno ví a zná a bez gestikulací rukou neumí a nedokáže říci plynulou větu .

3 hlasy

jak je videt,nechapete rozdily mezi lidmi.bures je " sefem " partaje a " vlady ".ma moc ovlivnit moje zivobyti a dane a jeho vlastni vysetrovani pripadnych nepravosti.je v pozici duvery,ale ja mu NEVERIM,vexlakovi.furt nic o spoluzakovi.uz proto ho nemel NIKDO volit.soukup je soukromnik.asi jako rozdil mezi krysou rath,co kandidoval s menorou za prdeli a potom ho nacapali pri zlodejne/a jeho druzinu 10ti semitu zidu/ a treba rittigem.taky kradl,ale je to soukromnilk.

0 hlasů

Za Soukupa se stydim, dela nam jen ostudu.

7 hlasů

Rezoluci Evropského parlamentu proti Babišovi nelze bagatelizovat. titulek je výstižný

2 hlasy

Onu rezoluci napsal jeden náš svatý a jeden pirát. Ta parta v sále jim to schválila, aby od nich měla pokoj. Nebo si někdo myslí, že alespoň desetina oněch ředitelů Evropy měla ponětí o čem se jedná. Jednou nám jeden poslanec vysvětloval,jak se to dělá. Je nadhozeno téma. Jeden či dva z klubu to dostane zpracovat. ten pak řekne názor a všichni podle něho zvedají ruce.

8 hlasů

To jsou představy slabomyslného dítěte. 🤪

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.