Komentář
Jaromír Soukup: závažný vládní protimluv způsobí problémy

27.04.2020 13:15 Glosa

Jsem opravdu rád, že nás tato vláda nevede třeba do války. Vzhledem k tomu, co nyní předvádí, by to bylo hodně rychlé.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • o k (3 hlasy) 27.04.2020 15:30

    Váš názor je, jako obvykle, hloupý. Chcete snad tvrdit, že každá...

  • aztek polni (1 hlas) 27.04.2020 14:44

    Je už trapné soudruhu Soukupe,že lezete zlodějům z ODS nebo TOP 09 do...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Soukup řekl: A nečekané rozhodnutí o urychlení rozvolňování vládních restrikcích je jenom pokračováním v jejich právní chytristice - a to bez ohledu na důsledky.

Proti tomu se musím ohradit. Soud rozhodl, že restrikce nejsou nezbytné. Proto je Babišův krok zrišit restrikce správný. Odteď lidi budou podléhat nákaze zvýšenou rychlostí. Zvýší se denní přírůstky nakažených a mrtvých.

To má velmi pozitivní důsledky. Zvýšení úmrtí za den je žádoucí, zároveň s tím se úměrně zkrátí doba, po kterou budou lidé umírat. Cím dříve bude epidemie slabou chřipkou za námi, tím dříve budou moci přijíždět turisté a živit České ponikatele.

Není to že by peníze stály proti zdraví. Naopak. Na jedné straně stojí hloupost a proti ní stojí rychlejší uzdravení a zároveň odvrácení dalších hospodářských škod. Hloupost bránila jak výdělkům tak uzdravování.

To vám asi nikdo neřekl, ale aby se lidi mohli uzdravit z chřipky, tak se 14 dní předtím musejí nakazit.

0 hlasů

Je už trapné soudruhu Soukupe,že lezete zlodějům z ODS nebo TOP 09 do prdele! Směšné jak 7 profitujete na Miloši Zemanovi a jelikož Vás nepodpořil tak jste otočil! Dokazujete i tim jak Vaše medium týden se propadlo stejně jako Forum a lidé se na Vás vysrali! Proč asi a to pišete je už trapné! Jen stálá temata a většinoui nesmyslná!

1 hlas

Volby do Poslanecké Sněmovny
ODS - počet hlasů: 572.962
TOP - počet hlasů: 268.811

A když k tomu přičtete hlasy pro ANO, tak to stále nemáte ani polovinu toho kolik bylo počet hlasů celkově. Neboli, i pokud tam je urputná soutěž o to kdo je největší zbojník nebo mamičin mazlánek nebo není nebo co, tak ono se to nutně netýče nejen více než poloviny odevzdaných hlasů ale ono se to dokonce nutně netýče více než dvou třetin všech voličů.

A v takovém prostředí jistě máte svobodu být za nohsleda nějaké politické volební kampaně, která skončila před lety (obzvláště jak se z opoziční strany stala strana vládnoucí). Nebo byste se mohl zamyslet například nad tím, jestli to opravdu dává smysl, že na návsi 100 osob bylo zakázané sportovní hříště a kostel a hospůdka a školka když se ta náves stejně potká v krámu a taková náves epidemiologicky značný rozdílné prostředí oproti například Praze a Paříži - obzvláště když je nějaká dostupnost testů a že by z té návsi radší příspěvek na test a přerušení busové dopravy než že si hrstka dřoucích sedláků nesmí sednout ani na zahrádce k čepovanému pivku.

0 hlasů

Váš názor je, jako obvykle, hloupý. Chcete snad tvrdit, že každá kritika vládních kroků nutně znamená lezení do zadku někomu? A to s tím "otočením", někde jsem dokonce četl, "převlékl kabát", postrádá smysl už zcela. Převlékači kabátů, či ti, kteří otořili, šiní tak většinou kvůli nějakému osobnímu prospěchu. A to, že Soukup napsal rozumný článek mu asi moc nepomůže. A víte proč? Protože, jak už prohlásil Zeman, existuje u nás 3/4 blbů.

3 hlasy

Napadání soudního rozsudku, nebo dokonce předsedy senátu dr.Výborného nemá žádné opodstatnění.Všude ve světe taková drastická omezení přijímají vlády a nemůže to být jen rozhodnutí jednoho ministra.Ten jako právník se do toho neměl nechat zatáhnout. Rozsudek "Jménem Republiky" je pravomocný a vláda jej akceptovala a chybu napravila. Pradoxně žaloby na náhradu škody mohly být úspěšnější na základě protiprávního rozhodnutí ministra než proti rozhodnutí vlády, kdy jde o vyšší moc této pandemie.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.