Regionální Deníky a Vodafone připravily klubový tarif pro předplatitele

Relax
12. 7. 2013 15:30
bez popisku 547624
bez popisku 547624

Regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press ve spolupráci s Vodafonem připravily klubový tarif na zvýhodněné telefonní služby. Vydavatel zároveň odmítá, že by mělo jít o dalšího virtuálního operátora.

Vodafone spolu s vydavatelství Vltava-Labe-Press připravili pro předplatitele Regionálních Deníků zvýhodněný věrnostní tarif Pět pohromadě. "Vydavatel se na nás obrátil se žádostí o umožnění klubového tarifu, který má zohledňovat prioritní zájmy předplatitele regionálních Deníků", vyjádřila se k projektu ředitelka strategických projektů společnosti Vodafone Stephanie Jackson. Prioritní zájmy v tomto případě znamená upřednostnění telefonování a SMS před datovými službami. Bosáková přitom odmítá, že by jako jiní vydavatelé chtěli nabízet služby typu virtuálního operátora "Nejsme a nechceme být virtuálním operátorem".

Deníky z Vltava-Labe-Press se přitom mohou opřít o nejsilnější základnu předplatitelů, kterou u nás jednotlivé noviny a časopisy mají (nikoliv vydavatelství jako celek). Těch je totiž 115 tisíc, což je největší počet ze všech novin a časopisů.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

ilustrační obrázek

V liberecké zoo se narodil sameček silně ohrožené zebry bezhřívé

Relax
8. 4. 2026
ilustrační foto

Němci pijí méně pomerančové šťávy, roste obliba zeleninových nápojů

Relax
7. 4. 2026

Nové vydání časopisu Instinkt č. 5/2026: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
9. 4. 2026
5/2026 Instinkt

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ