Česká komedie Kukačky válcovala konkurenci

24. 1. 2011 16:27
Kukačka bavila.
Kukačka bavila.

Česká televize se opět může radovat z vítězství v nedělní sledovanosti. Reprízu komedie Kukačky sledovalo přes 1,49 milionu diváků, tedy přes 34 procent Čechů, kteří byli v tu dobu u obrazovek, sdělila on-line deníku TÝDEN.CZ Česká televize.

Příběh mladého páru v podání Marthy Issové a Jakuba Prachaře, kterým "asistovali" Simona Stašová, Bohumil Klepl, Jaroslav Dušek a Eva Holubová, byl podle ČT dokonce nejsledovanějším víkendovým pořadem na všech televizích po 20. hodině.

Minulou neděli porazila ČT ve sledovanosti Novu i Primu s filmem Tchyně a uzený, který vidělo po osmé hodině téměř 1,7 milionu dospělých diváků. V přímém boji o diváka předčil například hollywoodský akční film Charlieho andílci: Na plný pecky, který na Nově získal pozornost 1,12 milionu diváků starších patnácti let.

Autor: - red -Foto: Česká televize

Další čtení

Duhový průvod Brno Pride Parade prošel centrem města v rámci akce Brno Pride Week 2026.

Centrem Brna dnes prošel duhový průvod Brno Pride Parade

Domácí
6. 6. 2026
ilustrační fotografie

Po útoku žraloka na jihozápadě Austrálie zemřel muž, třetí za tři týdny

Zahraničí
6. 6. 2026
ilustrační obrázek

Středočeský kraj se brání větru: Višňová je dalším ne pro větrné elektrárny

Domácí
6. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ