TV Barrandov
Duel Jaromíra Soukupa s lídrem ČSSD Janem Hamáčkem

27.08.2019 11:57 Původní zpráva

Diskusní pořad, který se nebojí žádného tématu, to je Duel Jaromíra Soukupa. V premiérovém dílu se pod palbou otázek ocitne předseda ČSSD Jan Hamáček.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Perikles (7 hlasů) 27.08.2019 13:03

  Nezapomenu, prostě nezapomenu, jak přednedávnem Hamáček vyhrožoval...

 • Kamil Podlešák (3 hlasy) 27.08.2019 13:10

  A pak se do studia vřítil legrační čulibrk Petříček a začal...

 • Rudolf Novotný (3 hlasy) 27.08.2019 13:06

  Proboha,drmolivý mongoloid bude lhát,kterak kultůrní krizi vyvolal...

 • Karel Kačaba (2 hlasy) 27.08.2019 13:49

  Rád se nepodívám. Mám proti němu, Petříčkovi a Maláčové předsudečnou...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky


Nemyslím, že by došlo ke krizi. Došlo ke střetu stranictví a státnictví vlivem administrativního přístupu k politice a nepochopení ústavních kompetencí. Copak je tak těžké pochopit, že je pro jmenování člena vlády potřeba shoda navrhující strany, předsedy vlády a prezidenta a seriözně o tom jednat? Chyba již byla v koaliční smlouvě a s ní spojené interpretaci Ústavy. V politice , kde se střetávají různé zájmy v boji o moc, a je ve hře ale fungování státu, který by měl sloužit občanům, je jediná cesta, to je učit se státnictví. A i tady, jak uvádím, jsou dobrým vodítkem principy Winning legendárního CEO J Welche: silná vize, poctivost a otevřenost, stále se učit a schopnost měnit se, debyrokratizovat a šířit pozitivní přístup aj. Proč prezentuji principy J. Welche, které mají význam i pro politiku. Protože právě on pochopil význam utváření funkčních mezilidských vztahů a mechanizmu spolupráce na cestě do budoucnosti.

0 hlasů

Rád se nepodívám. Mám proti němu, Petříčkovi a Maláčové předsudečnou nenávist. Práskače nesnáším stejně tak jako podržtašky či dávkomaty.

2 hlasy

A pak se do studia vřítil legrační čulibrk Petříček a začal vykřikovat, že všichni musí začít chovat čmeláky, protože tak si to přeje jeho pán a vládce Poche.

3 hlasy

Proboha,drmolivý mongoloid bude lhát,kterak kultůrní krizi vyvolal prezident,aby je vypakoval z vlády.I kdyby to byla pravda,musel by Zeman dostat Nobelovu cenu za humanismus,neboť tak hovadnou stranu jako je ČSSD netvoří ani komunisté na Cuba.Jsem přesvědčen,že Babiš za vládu s ČSSD a za jmenování Džourové na "sovětskou" komisařku zaplatí.

3 hlasy

Nezapomenu, prostě nezapomenu, jak přednedávnem Hamáček vyhrožoval policejními represemi a soudním postihem všem, kteří veřejně kritizovali Evropskou unii a islám. Takže ti to, blbe z ČSSD, řeknu ještě jednou a pěkně do ksichtu : Evropskou unii považuji za bolševickou obludu a žalář národů a islám za totalitní a zvrácenou ideologii srovnatelnou s nacismem.

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.