Atmosféra houstne
Jaromír Soukup podal trestní oznámení na Českou televizi

28.01.2019 17:59 Exkluzivně

Spory mezi veřejnoprávní Českou televizí a soukromou TV Barrandov vlastněnou Jaromírem Soukupem gradují. Mediální magnát podává sérii trestních oznámení. Kromě ředitele ČT Petra Dvořáka bude orgánům činným v trestním řízení muset vysvětlovat i konferenciérka Nora Fridrichová.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (12 hlasů) 28.01.2019 21:08

  Firmy mediálního podnikatele Jaromíra Soukupa TV Barrandov či Empresa...

 • Jiří Hlaváček (11 hlasů) 28.01.2019 19:23

  V ČT jsou alespoň inteligentní pořady na ČT2, profesionální...

 • Jeroným Pražský jr (10 hlasů) 28.01.2019 19:24

  Soukupovi tečou nervy, je na pokraji bankrotu: ...

 • Bad Robot (9 hlasů) 28.01.2019 20:27

  Ten Soukup ale vazne ma problem ...

 • Jiří Hlaváček (9 hlasů) 28.01.2019 19:20

  No to oni v ČT snad ani nebudou spát :-):-):-)

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ať se z toho ti Dvořákovi "redaktóři" opupínkují!

0 hlasů

Ano správně. Pan ředitel Dvořák zaměstnává redaktory, ale bezpáteřní soukup žádné nemá! Všichni mu utekli! Zustali jen někteří jako honza musil,I z toho zranění chtějí oba vydělat !!! Ale vše se jim jednou vrátí!

0 hlasů

Podpořím každého, kdo se těm profláklým presstitutům z ČT podporujícím padákového vraha Kalouska postaví.

3 hlasy

Už jsem se bál ,že tu bude chybět nějaký BLB, který do toho zatáhne p, Kalouska .kamile to musí bolet,co?Ta tvá nenávist! Ale dobře ti tak,!!!!!

0 hlasů

Úde,_je to jen konstatování. Kalda je největší nenáviděný xindl v české politice od vzniku samostatné ČSR (po rozpadu C a K mocnářství).Ten snad překonává i některé politiky v obou totalitách.

0 hlasů

Co nabízíš, trolle? 100 gramů vodky a balíček machorky?

4 hlasy

Kremlebot Podlesak nabizi jedine co ma - ch.uj Putlera z vlastni tlamy ...)

1 hlas

Kdekdo podává trestní oznámení na kdekoho, ale neuvědomuje si, že může být stíhán za trestný čin křivého obvinění, když se pravdivost trestního oznámení neprokáže.

1 hlas

Dobrý nápad, jak se zbavit některých aktivistů a poslat je za neustálé zbytečné a neopodstatněné paralyzování příslušných orgánů na doživotí.

0 hlasů

Pokud bude stihan za krive obvineni - tak to bude Kampan ...
nebo Schizofrenie ..)

1 hlas

Nemám tu eurobolševickou sebranku z ČT rád, proto fandím Soukupovi. Nezapomenu, jak Bosák z ČT při komentování fotbalu z MS v Rusku tahal politiku i do čistě sportovního pořadu. Prostě stupidně eurobolševická stoka názvu ČT placená z veřejných peněz.

4 hlasy

Zalez, rusáku.

4 hlasy

To to trvalo. Copak jsou jen tyto 2 "televize"? Vždyť je to u ostatních podobné....

0 hlasů

Moc hezká diskuze, radost to číst. Ještě pořád vás to baví, pánové...?
Nejvíc se mi líbí Guru Jára, jeho přerod od análního kolíku v transvestitu ženského pohlaví...
Také se mi líbí, jak Soukup sám sebe nazývá "mediálním magnátem" a své krachující firmy "mediálním impériem".
"Jaké to je být magnátem?"
"Mně to baví..." :-)))
Tak pokračujte, ať je srandy kopec...!

7 hlasů

Henexi opět jsi potvrdil,že jsi jen hnisavý rektální šlem,chudák dceruška,když se s tebou musí válet.Ale ona tě mamka zase nachytá vrazí ti anální kolík tak hluboko,že tě v krku zabolí

1 hlas

To už neokecáš, mamko...
:-))))))))))))))))

4 hlasy

Politruk magnátem? :-)

4 hlasy

Potrefená husa zakejhala!

1 hlas

Tak snad bude ve věci žaloby Jaromíra Soukupa na lživou a neobjektivní ČT spravedlivě a nezaujatě rozhodovat soudkyně Barbara, popř. soudce Alexandr.

3 hlasy

Samozřejmě, že ČT má problém! Od konání posledních parlamentních a prezidentských voleb, kdy její chlebodárci totálně vyhořeli nemá pražádnou podporu. A tak ze setrvačnosti se chová jako vazal TOP09 nebo jiných zlotřilých, dnes už mimo hru existujících politických stran. A těch několik kavárenských křiklounů, kteří donekonečna připomínají a podsouvají témata Havel, Listopad 89, Palach, Ruský agent, nebo pokroková EU to zřejmě nezachrání. Mediální konkurence začíná veřejnoprávní televizi připomínat její poslání a povinnosti. A co hlavně! Ve zpravodajství se začínají objevovat zásadní rozdíly. A to je pro ČT obrovský problém! Nic nepomáhá, když ostatní struktura pořadů, ať již dokumentární, filmová či sportovní je na kvalitní úrovni. Divák lehce postřehne, že něco není v pořádku. Že prezentované zprávy jsou jednostranné, zamlčované, nekompletní, nebo i lživé! A ke všemu se zde objeví silný konkurent, jako je například TV Barrandov! A třeba že, jeho televize není až tak obrovská a megalomanská, diváci na ní slyší a akceptují jí! To potom nezbývá ČT nic jiného, než férovým bojem ji zlikvidovat pomluvami a lží! A to je právě ten případ, kdy na ní padlo trestní oznámení. Doba se mění a klima ve státě rovněž! Ti co si udělali z demokracie výhodný byznys jsou na konci cesty. Člověk je tvor prostý, mnohdy jednoduchý, ale rozpozná, kdy je s ním manipulováno. A to se musí nyní diametrálně otočit a změnit! Dá se klidně začít totální rekonstrukcí veřejnoprávní ČT! Rekonstrukcí od půdy až po sklep!

4 hlasy

Přesně tak, ČT je Augiášův chlív (i když Augiášovo jméno by se zde mělo aktualizovat na pár jiných jmen současných a bývalých politiků a vlivných lidí), a vyčistit ho nebude jednoduché. Česká televize je nejspíš plná lidí, kteří jsou oddaní současnému "režimu" v ČT a spoluvytvářejí jej. Jistě už se jim podařilo dávno vyštípat všechny zodpovědné pracovníky, kteří to neměli správně "politicky ujasněné".

3 hlasy

V Česku působí ještě jiná TV Barrandov,nebo kde se vzal ten silný konkurent?

6 hlasů

V Česku působí ještě jiná TV Barrandov,nebo kde se vzal ten silný konkurent?

0 hlasů

Já do lesa nepojedu?Jeď třeba do prdele demente

1 hlas

Jste na správné stopě, ale Problémem vás, prostých jednoduchých lidí je právě ta manipulovatelnost. Z důvodu nevzdělanosti, neschopnosti rozeznat fakta od lží jste schopni uvěřit i naprostým nesmyslům, konspiračním teoriím, zámerně podsouvaným lžím od placených šiřitelů něčí propagandy. Jste obětí bezskrupulozních politických šmejdů typu Okamura, Filip aj. kteří si z vašich strachů a frustrací udělali výnosný byznys z keců a slibů, které nemusí nikdy splnit. Podléháte lavině blábolů šířených na sociálních sítích, proruských webech nebo pomocí trollů na diskusních fórech. Jste stádo manipulovatelných ovcí, zoufale se snažící najít své místo ve změněném světě, který bohužel klade daleko vyšší nároky na samostatnost a odpovědnost jednotlivců.

7 hlasů

Uvedl jste: " Člověk je tvor prostý, mnohdy jednoduchý, ale rozpozná, kdy je s ním manipulováno".
No, tak na TV Barrandov koukají prostí a jednodušší tvorové, kteří ale nepoznají, že je s nimi manipulováno.
Osobně se raději podívám na pořad o Palachovi, Havlovi, listopadu 89, než na "politickou diskusi" Týden s ruským švábem Zemanem nebo Arénu s ekonomickým migrantem Pitomiem. Každý si může vybrat!

7 hlasů

Je vidět, že se na ČT díváte rád, a že její vysílání je účinné, o což se jistě snaží!

Mimochodem, ne že bych byl nějak nadšený fanda SPD a zatím jsem je nikdy nevolil, ale když jsem porovnával kandidátky do komunálních voleb, tak právě SPD perlila mezi ostatními stranami největším počtem akademických titulů u lidí na prvních deseti místech kandidátky. Osobně se mi velice líbí Soukupovy diskuze se zajímavými lidmi (Zeman, Orbán, Komárek, .........). Naopak, politické pořady na ČT jsou pro mne díky jejich nepokryté nevyváženosti a absenci necenzurovaných selsky moudrých názorů naprosto nestravitelné.

Mimochodem, na některé Soukupovy pořady se dívám (v podstatě na nic jiného v televizi si čas neudělám) a kolega, který dobře lidi analyzoval o mě tvrdil, že zbytečně moc přemýšlím. Ostatně co jiného by se taky dalo čekat od člověka s doktorátem... Takže s tím nálepkováním "prostí a jednodušší" jste vedle jak ta jedle. Soukup je mnohostranně kvalitní osobnost. Nad jeho přehledem, znalostmi a schopnostmi a pracovitostí a touhou a schopností uštědřovat leckterým zloduchům tvrdé rány nepřestávám žasnout.

1 hlas

Tak doktorát, hm. Co očekávat od tlachala, který tu tlačí nejdřív Robejška, pak Hynka, potom Zemana, teď Okamuru a nepřestává žasnout nad schopnostmi Soukupa....

2 hlasy

Když jste uvedl seznam relativně rozumných Čechů, kteří nemají politicky korektní klapky na očích, tak bych ho ještě aspoň o pár jmen politicky aktivních lidí doplnil: Benjamin Kuras, Petr Hampl, Klára Samková, Aleš Gerloch, Alexandr Tomský, Václav Klaus ml.

0 hlasů

Jste v tom seznamu, nebo ne..?)

1 hlas

Možná nebude od věci připomenout vzdělání zmíněných a pár dalších lidí, kteří do seznamu patří:
Robejšek - doktor (sociologie, politologie)
Samková - právnička, rodiče historici umění, praděd předseda trestního senátu Nejvyššího soudu Československa.
Hynek - doktor (matfyz)
Kuras - VŠ v Olomouci (anglistika)
Gerloch - profesor (teorie, filozofie a sociologie práva)
Hampl - doktor (sociolog)
Tomský - politolog
Cyril Hoschl - profesor (psychiatrie)
Jiří Brančík - doktor (psychologie)

0 hlasů

:) Jsem si naprosto jistý, že problém má Soukup a ne ČT. Že jeho společnosti krachují je snadno ověřitelné z veřejných zdrojů a koneckonců podle toho také vypadá obsah jeho médií .

7 hlasů

Soukup se chce soudit za reportáž ČT, která zveřejnila údaje z veřejně dostupných zdrojů?.. Tak to nevymyslíš..:-DDD

8 hlasů

Herci kontra národ.Tento článek jsem napsala a ocitovalo z různých zdrojů, protože patřím k těm, co znali pouto mezi herci, zpěváky a lidem kterým oni kdysi věřili a pro které hráli a zpívali. Patřím do doby, kde nám neříkali že jsem debilové kteří ničemu nerozumí. Patřím do doby, kdy z pódia létali narážky na tehdejší režim. Všichni jsme byli na jedné lodi,všichni jsme věděli o čem je řeč a měli jsme pocit, že o nás někdo stojí. Už neříkáme naši umělci, už vám říkáme šmíra a komedianti, mnozí z nás nechtějí ani poslouchat jejich písně a nechtějí chodit na jejich divadelní představení. Kdysi jsem měla ráda pohádku Jak se budí princezny. Tak na ni se nedokážu dívat, protože je mi z Jana Hrušínského zle. Ráda jsem poslouchala Kluse, už to nejde a jeho cédéčka jsem hodila do koše na odpadky. Chtěla bych znovu to souznění mezi národem a jeho umělci, ale to chci moc a cesta k nápravě už prostě není. Neustále na mne útočí z novin, z televize, z internetu záplava slov od komediantů všeho druhu:o lásce a pravdě
o tom jak se máme chovat
o tom, jak jsme hloupý
o tom, jací jsme hajzlové
o tom, jací jsme rasisté
o tom, že jsme rusofilové
o tom, že důchodci by měli držet h.ubu a krok
o tom, že bychom měli vychcípat i se Zemanem
o tom, že je lepší muslim než český nevěřící
o tom, jak ničemu nerozumíme
A hlavně o tom, že bychom měli vzít za své kecy komediantů, protože oni jsou „elita“ národa, všemu rozumí, všude byli třikrát – jen mezi námi asi nebyli nikdy

3 hlasy

Tak to vidíš Járo...
Tak dlouho jsi laškoval s tím análním kolíkem, až se z tebe stala důchodkyně. Už ti změnili rodné číslo...?

4 hlasy

An.alni Guru ma dalsi an.alni kolik v puse od narozeni, misto dudlika - proto tak sisla.. ) ...
a pr.di zde pusou ..))
a dost casto z toho i pos.e.re .. ))

1 hlas

Myslí taky na něco jinýho ty homokládo?

0 hlasů

Větší blábol jsi ještě nečetla.Guru.Tak to ještě jednou zkus.

3 hlasy

Hele zrůdičko,musím Tě pochválit,že pečlivě čteš moje příspěvky!

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Michal Kocáb – záleží, jakým prismatem se na současnou situaci podíváme. Ale můžeme to brát velmi pozitivně. Stalo se mnoho věcí k 28. říjnu. Například osobní statečnost ministra Hermana, se kterou se setkal s dalajlámou. Na to následoval upachtěný a dehonestující dopis čtyř ústavních činitelů. Celá záležitost kolem kupčení se státními vyznamenáními iniciovala narovnání páteře našich lidí. To je posun, který je úžasný A já jsem za to vděčný.

Jiřina Šiklová – neměli bychom si nechat právě ten státní svátek zkazit tím, že se budeme stále upoutávat výroky Miloše Zemana. Je to již starý muž. Má právo na sebe upozorňovat. Myslím si, že je daleko důležitější moci zde přivítat mezi sebou právě pana Jiřího Bradyho. Já bych to ráda udělala. ( že je sama stará berla to jí asi ušlo )

Jan Macháček – myslím si, že to tak snadno nepůjde. A že bychom si mohli dát k státnímu svátku závazek, že každý přesvědčíme aspoň jednoho, nejlépe dva Zemanovy voliče, aby ho už příště nevolili.

Magdalena Dietlová – Chtěla bych jenom říci, že si myslím, že ta chyba je v nás. Mohli jsme mít na našem krásném Hradě knížete. A máme tam pána, který si z něj dělá svoji trafiku.Myslím, že bychom to nikdy neměli dopustit. To je všechno.

Dan Bárta – Miloš Zeman ve své předvolební kampani sliboval, že bude stmelovat společnost. A ono to vypadá, že se mu to nakonec možná i podaří. Že ji stmelí proti sobě. Protože podle všeho i ti, kteří mu jeho předvolební sliby uvěřili, se od něj začínají pomalu odvracet. Protože se vlastně svým způsobem ztrapňuje i před nimi.

Tomáš Klvaňa – měli jsme ve svých českých a československých dějinách dva opravdové, dobré prezidenty. A to byli TGM a prezident Václav Havel. To je skoro k zamyšlení. Umíme tuhletu funkci? Možná bychom se k tomu svátku mohli zamýšlet, jestli ta funkce je vůbec dobře postavená. A jestli ji vůbec potřebujeme. Protože je tady spousta a spousta důkazů, že tu funkci prostě neumíme. K tomu svátku osobně bych si přál, aby pan prezident Zeman, který dokázal, že soudnost nemá, se aspoň zamyslel nad tím, jestli opravdu chce kandidovat podruhé.

Jiří Mádl – http://oficialnistranky.cz/jiri-madl/#diskuse Kapitola sama pro sebe a jak na něj pohlíží za lidé si přečtete na jeho stránkách. Já osobně ho nemusím od jeho debilního klipu a bábě a dědovi.

Veronika Žilková – její výrok o nových samcích z migrantské vlny na které podle ní čekáme je nezapomenutelný a podle mne by raději měli vůbec držet hubu.

Magdalena Vašáryová – Tahle bláznivá osoba je svými politickými výroky na konto českého národa rozhodně nešetří a zatím jen negativně. Patří k obdivovatelkám Topky a to samo o sobě je největší její chyba.)

Jiří Bartoška – tahle příživa kterou si vydržujem z našich daní mně uráží každým slovem. Chlastá a hulí za peníze daňových poplatníků a ještě je uráží jen proto, že mají jiný názor na politiku u nás a máme tu drzost volit Zemana, kdežto on jako pravý láskař by rád stahovače králíků.

3 hlasy

Aňa Geislerová – potěšila mne třeba věta nějaké Geislerové – kdo to vlastně je? Fakt nevím, neznám. Prý by si měli udělat nějakou maturitu a pak snad práva. Tak aspoň vím, že mne poučuje tele, co má ZDŠ a chce, aby byl Zeman už v truhle.

Jan Hrušínský – Hrušínského sice znám, ale jeho debilní slova už nehodlám opakovat. Snad jen podotknu to, že ten, co si třepe prackou s Kalouskem a jemu podobným, je pro mne zatraceně mizerný člověk. Doufám, že už nedostane ani kačku dotací na jeho divadlo. Mohl by třeba do k pásu do fabriky, ať ví, za co žijí lidé, kterými opovrhuje.

František Fenič – „Byla to výzva k rovnosti podmínek. To prosím chtěl aby Zeman stál jako Drahoš a přitom celý národ ví, že má Zeman nemocné nohy. (Debata Zeman-Drahoš) Chvíli jsem toho ale litoval. Reakce byly kruté. Dostal jsem tisíce mailů, ve kterých mi vulgárně nadávali. Když jsem sledoval dál vývoj, lži a manipulace, napsal bych to jinak. Dnes bych už žádal, aby prezident Zeman u diskuzí klečel,“ dodává Fenič, kterého reakce jen utvrdily v plánování jeho dalšího projektu.

Olga Sommerová – fotka rozesmáté Sommerové a Babiše z premiéry jejího filmu Magický hlas rebelky v červenci 2014. Tou dobou byl Babiš už půlroku vicepremiér a ministr financí Peníze od něj ale dokumentaristce nesmrděly. Teď režisérka rozdává rozhovory a říká, že má z Babiše „husí kůži“ a že nechápe jeho voliče. Zemanovi nemůže přijít na jméno, protože pro něj je ČT lživá a ji ČT živí.

Jan Hřebejk – Bleju z Babiše a Ovčáčka a stydím se, že jsou Andrej Babiš a Jiří Ovčáček příslušníky stejného národa. Všichni, co v prezidentské volbě nevolí jako on, jsou podle něj prostě pitomci Za rudá a hnědá prasata veřejně označil voliče Miloše Zemana.


Jan Svěrák – Jan Svěrák vyprávěl Emmě Smetana: Poslouchal jsem pana prezidenta a řekl jsem si: Sakra, ČT je ohrožena. Pan prezident zaútočil na ČT a pana Bakalu. Podle něj zaútočil na dva subjekty, které si dovolí kritizovat jeho práci. No, kdo má pocit, že Bakala pracuje pro lid, je buď naivní, nebo lže.

Eva Holubová, herečka, členka správní rady Knihovny Václava Havla – bojí se, že nás schramstne bratr z Východu. Patří do klubu podporovatelů Karla Schwarzenberga, Miroslava Kalouska a celé TOP 09. Jiří Drahoš je pro ni hezký muž, dobrý člověk, kterého bude velmi radostně a důstojně volit na rozdíl od lháře Zemana.

Tereza Brodská – volička Topky a obdivovatelka Knížete pána

Bára Štěpánová – „Když se teď s Karlem občas někde potkám, a vlastně se říká: už přijde, už přijde. Tak se najednou, když se Karel objeví, tak lidi, neříkám, že všichni, vstanou. Prostě ten Karel má něco, co se nedá naučit, má přirozenou autoritu, kterou nemá z titulu své funkce, ale má ji z titulu své silné osobnosti. On prostě ve mně budí respekt a úctu. V Báře budí úctu a ve mně hnus. – Bylo kdysi takové heslo: Republiku si rozvracet nedáme. Tak prosím pěkně: Naši zemi si ukrást nedáme. Ani tím monstrem na Hradě, ani tím pánem ze Slovenska.

Taťána Fischerová – Já bych jen chtěla říct, že naši nejvyšší představitelé poslední dobou tím, jak slouží některým mocenským kruhům, dělají z nás gubernii Číny a náš pan prezident Zeman se chová jako gubernátor, který slouží mocnosti, v níž lidská práva a lidská důstojnost nic neznamenají. A pan Brady se stal loutkou v této jeho hře. Proto jsem moc ráda, že pan Brady je oceňován jindy a jinde. A že jeho lidská důstojnost tím nejenom neklesá, ale stoupá. A to je moc dobře.

2 hlasy

Ty jsi prostě zakomplexovaný chudák.

5 hlasů

Na tebe nemám hnisající čůůrááku

0 hlasů

Firmy mediálního podnikatele Jaromíra Soukupa TV Barrandov či Empresa Media tíží vysoké zadlužení, které dokonce přesahuje hodnotu majetku firem. Vyplývá to z analýzy děkana Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické Ladislava Mejzlíka.
Společnost Barrandov Televizní Studio, která provozuje TV Barrandov, má dluhy ve výši 1,1 miliardy korun. Ty už tak převýšily celkový majetek firmy o 114 milionů. Vyplývá to z poslední zveřejněné účetní závěrky za rok 2016.
Problémy má však podle ČT například i jedna z vlajkových lodí Soukupova impéria - vydavatelství Empresa Media, pod které spadá například časopis Týden. Ta je dlouhodobě ztrátová a v roce 2017 měla dluhy ve výši 887 milionů korun.

Kondici Soukupových firem pro pořad 168 hodin analyzoval děkan Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické Ladislav Mejzlík. Ten upozorňuje i na to, že tu zdaleka nejde jen o úvěry. Například firma Barrandov Televizní Studio dluží také na 600 milionů korun i obchodním partnerům. A nejvýznamnější společnost Jaromíra Soukupa, mediální agentura Médea, má po splatnosti stamilionové závazky.

12 hlasů

Ty debilní svině!

1 hlas

Příspěvky toho XXXL měly být vymazány

1 hlas

Ty debilní svině!

1 hlas

Problém nemá ČT, problémy má pan Soukup.

9 hlasů

Hňupe blbá, kafárnícká. chcípni!

1 hlas

Nevyšší čas, že už to někdo udělal.Kavárentský havloidní šmejdi z Prahy můžou jít zase na obranu čt demonstrovat a navlíknout si na sebe červený trenky.

7 hlasů

Možná že bude zase Ruml lágrovat ve spacáku na Kavčích horách.

4 hlasy

Ten Soukup ale vazne ma problem ...

9 hlasů

Hňupe blbá a ty snad nemáš problém?

1 hlas

Hňupe blbá a ty snad nemáš problém?

0 hlasů

Hňupe blbá a ty snad nemáš problém?

1 hlas

njafici njafaji, hafity-haf, at si splati dluhy jelito

1 hlas

ČT PORUŠUJE BEZTRESTNĚ NĚKOLIK ZÁKONU ČR A NIC SE NEDĚJE !!!!!!!PLATÍME POPLATKY A NA TENIS SE MUSIM DÍVAT NA SK 2

8 hlasů

kdyby jenom na tenis! na finále austr. open s cz účastí!! paradox!

4 hlasy

Tenis určitě byl na TV Barrandov. :-)

4 hlasy

Ty si musíš povinně platit tv Barrandov zapšklá mrdko?

0 hlasů

Ana.lni Guru plati CT za tenis?..
Ruϟϟaku, neplatis vubec za nic - tak drz hu.bu, kre.tene!

1 hlas

Držím Soukupovi palce, ale Pražská mafie co se točí kolem médií a ČT je mocná a peníze dělají divy . Už by té ČT mafii měl někdo šlápnout do úsměvu. Žádnou ČT nesleduji a tak nevím proč bych měl platit za TV.

9 hlasů

Soukupovi tečou nervy, je na pokraji bankrotu:
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/soukupovy-firmy-tizi-obri-zadluzeni-je-to-normalni-rika-mode/r~7fa9d516230011e98c840cc47ab5f122/

10 hlasů

Hňupe hloupej.

1 hlas

Hňupe hloupej.

0 hlasů

To napsal ten bývalý bagážista z Ruzyně Fendrych? Co je pro změnu v aktuálně.cz.

2 hlasy

Zalez, bruselská eurobolševická kreaturo.

4 hlasy

V ČT jsou alespoň inteligentní pořady na ČT2, profesionální zpravodajství a zajímavé detektivky a filmy na rozdíl od těch slabomyslných zvratků pro socky na Barrandově...

11 hlasů

On je hlavička vašnosti. Vždyť tady nejde o obsah, ale o přístup. Vám by tedy měli napařit vyšší "poplatek", když Vás to tak baví, mohl byste vzít jeden za mě, to už by se vám možná přestalo líbit. Televize s rozpočtem všech ostatních televizí dohromady, sledovanost je tedy úměrná rozpočtu? Ani náhodou proboha. Instituce placená s veřejných prostředků a občané se tedy nemohou dovědět nic o hospodářství? Můžou si dávat co chcou za pořady, ať to libí baví jak chce, ale nemůžou fungovat bez kontroly a transparentnosti.

6 hlasů

Hlaváčku,hlaváčku ! Ty jsi ale lepšolidní kretén.

8 hlasů

Ale není,on má jen dobrý vkus.Tomu bys Fando nerozuměl.Mimochodem,když se pokusíš zjistit charakteristiku slova lepšočlověk,zjistíš,že do té kategorie zapadáš víc jak on.

0 hlasů

To víš, p.ˇo :-)

2 hlasy

Sám jí seš blbe

0 hlasů

No to oni v ČT snad ani nebudou spát :-):-):-)

9 hlasů

To by mě fakt zajímalo, jak si tady ti novináři připadají...

2 hlasy

Nechci ČT platit, je to stejná agitka a propagandistická nalejvárna jako za komančů. Dnes na straně té bolševické obludy, Evropské unie, a padákového vraha Kalouska.

5 hlasů

Jestli nemáte těch pár korun, tak se běžte oběsit.

8 hlasů

Ty jelito tobě to platí stát,protože jsi přisátej na státní cecek,táhni na rodnou Ukrajinu hnuse

0 hlasů

tak to by snad neřek ani bl/bec

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Zalez, bruselská eurobolševická kreaturo.

5 hlasů

Trestní oznámení je jenom trestní oznámení a průměrný právník jich napíše deset za hodinu. Ne, že bych snad chtěl nedej bože tvrdit, že je ČT objektivní a vyvážené medium.

5 hlasů

Já bych řekl, že v rámci naších možností, t.j., české reality, je ČT nejobjektivnější medium. Jmenujte mi, prosím, ono "vyvážené a objektivní".

7 hlasů

Já souhlasím.Nepotřebuju vědět,kdo s kým chodí a kdo je v rozvodu,kdo koho podvádí,nepotřebuju se dívat na sebestředného šaška,který si nahání hlasy opět vidinou šťastné budoucnosti,která se jako vždy dost prodraží,potřebuju slyšet co se děje a názor si udělám sám,nemusí mi nikdo nic podsouvat.Krom toho filmy na čt jsou vždy s lahůdkovým dabingem,a nekouskují se každých 15 minut reklamou.Nova má dabing tedy ukrutný.A reklam snad nejvíc a nejdelší.O trapných seriálech radši nemluvím,ty jsou přesně pro ty,co mají pocit ,že se dívají zdarma.

8 hlasů

ČT je neobjektivní a nevyvážená, protože tam každý den pouští lhát sráče z KSČ, tedy Filipa (kr. jm. Falmer), Grebeníčka, Grospiče, Skálu, Kováčika, Luzara, Dolejše, atd. O jejich názory slušní občané stejně nestojí. Jinak jsem s úrovní zpráv i publicistiky na ČT celkem spokojen (ještě sleduji CNN a BBC, ale tam se Českem nezabývají).

3 hlasy

Cocote@a co tam dělaly u Sokupa ty modrozlodějské straky, flanďáci. Gemlera, Plavece,Bass a spol. tam ještě nepozvali??

1 hlas

V tom je právě ta objektivita.Krom KSČM jsou tam i ostatní strany.Soukup zve jen své prověřence.

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.