Nova: Propouštění Dumbrovského a Ochotskou mine

12. 12. 2011 10:43
Micahela Ochotská a Pavel Dumbrovský.
Micahela Ochotská a Pavel Dumbrovský.

Výrazné změny ve zpravodajství chystá prý vedle České televize také Nova. Podle deníku Blesk se židle houpe i pod největšími hvězdami Televizních novin a "zmizet z obrazovky by měla Michaela Ochotská (26), její kolega Pavel Dumbrovský (53) a také oblíbená Markéta Fialová". Nova odchod známých tváří odmítá.

K nějakému propouštění v Nově sice dojde, ale bude prý výrazně menší, než se spekuluje: "V žádném případě se nejedná o čtyřicet zaměstnanců, jejich počet je podstatně nižší. Tento proces se v žádném případě netýká televizní částí zpravodajství a publicistiky CET 21 a už vůbec ne moderátorů TV Nova. To je vyloženě nesmysl!" sdělil deníku PR ředitel Novy Vladimír Mužík.

"Během nejbližších měsíců by měli spolu s ostatními odejít," cituje přesto Blesk zdroj z Novy k budoucnosti výše jmenovaných moderátorů.

Další čtení

Slovenský prezident a ministr obrany nastoupili na výcvik armádních záloh

Zahraničí
10. 7. 2025

Hradec Králové kvůli počasí odložil sobotní dronovou show, má být největší v ČR

Domácí
11. 7. 2025

Decroix zvažuje, že by stát mohl přijímat darem i majetek nejasného původu

Domácí
11. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ