Penthouse 3D spustil vysílání. Češi ho naladí přes satelit

2. 3. 2011 17:24
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Penthouse spustil nový pornografický kanál s prostorovým obrazem. Přes satelity Astra si jej mohou podle webu Parabola.cz naladit od úterka i čeští diváci.

Stanice, která nabízí pořady pro dospělé z produkce Penthouse, vysílá v kódované podobě denně od 23.00 do 5.00. Přes satelity Astra v současné době vysílá ve 3D šest evropských televizních společností: britská BSkyB, francouzská Canal+, německá Sky, holandská Brava 3D a skandinávský Viasat 3D.

Spuštění světově prvního 3D pornografického kanálu naplánoval Penthouse původně na druhé čtvrtletí letošního roku. "Natáčet ve 3D jsme začali už během minulého léta a výrazně jsme investovali do kvalitní 3D produkce," uvedl v lednové tiskové zprávě Marc Bell, výkonný ředitel společnosti FriendFinder Networks, která Penthouse vlastní.

Penthouse 3D doplňuje stanici Penthouse HD, kterou si mohou naladit diváci v 15 zemích světa na více než 30 platformách. Češi si placený kanál mohou od prosince naladit na satelitní platformě Skylink.

Autor: -pev-Foto: Profimedia

Další čtení

Papež Lev XIV. vyzval k míru na Ukrajině a k zastavení bojů v Pásmu Gazy

Zahraničí
11. 5. 2025

Matky, mámy a maminky dnes mají svátek, v Česku se slaví víc než sto let

Domácí
11. 5. 2025

Praha 4 chce jiné než dosud používané názvy budoucích stanic metra D

Domácí
11. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ