Talenty na Nově přetlačily konkurenty z Primy

18. 10. 2010 11:25
Moderátor Leoš Mareš (ilustrační foto).
Moderátor Leoš Mareš (ilustrační foto).

Zájem diváků o talentové soutěže se přelévá z televize na televizi. Zatímco srpnový nástup patřil Nově a většina září Primě, nyní již podruhé vyhrála ve sledovanosti opět Nova. Na její Talentmanii koukalo v neděli 1,06 milionu diváků nad patnáct let, sdělila mluvčí televize Michaela Fričová na dotaz on-line deníku TÝDEN.CZ.

Konkurenční Česko Slovensko má talent sledovalo podle Primy 0,99 milionu diváků. Zatím nejsledovanější díl této talentové show přilákal 26. září 1,3 milionu diváků nad patnáct let. 

Talenty bojují o diváky.

V době zatím posledního talentového souboje Novy s Primou vysílala ČT1 snímek Tichá bolest scenáristy Jiřího Křižana s hercem Rudolfem Hrušínským v jedné z hlavních rolí. Na film koukalo 733 tisíc diváků, sdělil mluvčí ČT Ladislav Šticha na dotaz on-line deníku TÝDEN.CZ.

Autor: - dd -Foto: archiv , TV Nova

Další čtení

jaderná elektrárna v Búšehru, Írán

Trump: Írán má už jen 48 hodin na dohodu, jinak se na něj snese peklo

Zahraničí
4. 4. 2026

V případu požáru ve zbrojovce LPP obviněn další člověk, jiný zadržen v Bulharsku

Domácí
4. 4. 2026
ilustrační foto

Indie kvůli narušení dodávek poprvé za sedm let koupila íránskou ropu

Zahraničí
4. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ