<span>Nova Cinema</span> míří do pozemní digitální sítě

10. 11. 2008 17:18
Nova Cinema
Nova Cinema

Nova CinemaSpolečnost CET 21 požádala o takzvanou kompenzační licenci pro svůj filmový kanál NOVA Cinema. Věří, že terestricky bude moci vysílat do konce roku.

Vysílání Novy Cinemy v pozemní digitální síti je již technicky a organizačně připraveno. Rádi bychom ho spustili do konce letošního roku," řekl generální ředitel TV Nova Petr Dvořák.

Dnes vysílá Nova Cinema pouze přes satelit a je vnabídce kabelových společností. Odvysílá denně průměrně tři celovečerní filmy a několik televizních seriálů.

Po spuštění Novy Cinemy v pozemní digitální síti, v multiplexu 2, bude tento kanál přístupný pro 51% domácností.  

Další čtení

ilustrační fotografie

Voda v přírodních koupalištích na jihu Moravy je stále vhodná ke koupání

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Návrh zákona omezuje telefony ve školách od roku 2027. Odborníci volají po věcné diskusi

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Poznejte příběh zelené planety: Nová expozice v botanické zahradě odhaluje tajemství pravěku

Relax
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ