Novým šéfredaktorem časopisu Instinkt je Marek Stoniš

1. 12. 2011 16:45
Novým šéfredaktorem časopisu Instinkt je Marek Stoniš.
Novým šéfredaktorem časopisu Instinkt je Marek Stoniš.

Týdeník Instinkt povede z pozice zástupce šéfredaktora Marek Stoniš, jenž stejnou funkci již dříve zastával v týdeníku Reflex, oznámila výkonná ředitelka vydavatelství EMPRESA MEDIA Kateřina Jelínková. Šéfredaktorem Instinktu nadále zůstane František Nachtigall, který šéfuje časopisu Týden. Nachtigall bude mít z pozice své funkce dohled nad ostatními tituly vydavatelství, tedy kromě Instinktu nad týdeníkem Profit, dodala.

Marek Stoniš.Stoniš tak v čele časopisu nahradí dosavadního šéfredaktora Petra Skočdopole, jenž Instinktu šéfoval sedm let a před časem se rozhodl odejít. Jako titulární šéfredaktor Instinktu je na jeho webových stránkách uveden Nachtigall.

Nástup Stoniše je jednou ze změn, ke které v titulech vydavatelství dochází poté, co švýcarský vydavatel a realitní podnikatel Sebastian Pawlowski prodal 1. října vydavatelská práva na Týden, Instinkt a zaniklý Mladý svět společnosti Empresa Media. která patří podnikateli Jaromíru Soukupovi. Empresa Media koupila s účinností k 1. prosinci také ekonomický časopis Profit a od ledna by na základě licenční smlouvy s německým vydavatelstvím Vision Media měla vydávat časopisy pro mladé Popcorn a Top dívky.

Autor: ČTK Foto: Karel Šanda, archiv

Další čtení

Jednání ve Washingtonu mezi Izraelem a Libanonem bylo pozitivní, tvrdí strany

Zahraničí
14. 4. 2026
Iron Maiden, 5. července 2025

Do rokenrolové Síně slávy budou uvedeni Phil Collins, Iron Maiden či Oasis

Kultura
14. 4. 2026

Ministerstvo obrany: Nezakázali jsme armádě zveřejnění rozhovoru s prezidentem

Domácí
14. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ