Týden od září povede <span>František Nachtigall</span>

13. 8. 2009 09:01
František Nachtigal
František Nachtigal

František NachtigalŠéfredaktorem týdeníku Týden a jeho internetové verze Týden.cz bude od září dosavadní šéf deníku Aha! František Nachtigall. Podle vydavatele Týdne Sebastiana Pawlowského se změna konceptu nechystá.

Pawlowski uvedl, že se pro dvaatřicetiletého šéfredaktora bulvárního deníku rozhodl kvůli jeho manažerským schopnostem. Slibuje si od něho podobný úspěch, jaký přinesl Dalibor Balšínek. Ten před nástupem do čela Týdnu vedl časopis Spy.

ČTĚTE TAKÉ: Změna šéfredaktora časopisu Týden
                        Deník Aha! změní majitele, Pawlowski jej prodá

Daniela Málka nahradí ve funkci šéfredaktor Aha!."Následující měsíce a roky budou na mediálním trhu i nadále těžké. Budeme jistě svědky toho, že se deníky, které mají již dnes nízký náklad, uzavřou," uvedl Pawlowski.

Dosavadní šéfredaktor Týdne Daniel Málek, který pozici přijal pouze na dobu určitou, se vrací na pozici zástupce šéfredaktora. Nachtigalla pak ve funkci nahradí jednačtyřicetiletý Lubor Černohlávek, jeho dosavadní zástupce.

Foto: Robert Sedmík, Karel Šanda

Autor: - red -

Další čtení

Pohled do nového návštěvnického a vzdělávacího centra a muzejně expoziční části s depozitářem v areálu Památníku Jana Žižky z Trocnova. Snímek je z nové expozice věnované osobnosti Jana Žižky ve filmu.

U skanzenu Trocnov na Budějovicku vzniklo návštěvnické centrum za 125 mil. Kč

Kultura
14. 4. 2026
ilustrační fotografie

Schillerová: Stát dnes vyhlásí ceny benzinu a nafty o něco vyšší

Domácí
14. 4. 2026
ilustrační obrázek

Praha 5 chystá tři nové školy. Bez nich by neměla kam dát stovky dětí

Domácí
14. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ