Vydavatelství Economia změnilo vedení

30. 11. 2011 14:35
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Nové členy představenstva a dozorčí rady zvolila valná hromada mediálního domu Economia, který mimo jiné vydává Hospodářské noviny či týdeník Respekt.

Novými členy představenstva společnosti jsou Martin Frývaldský, Michael Jasanský, Tomáš Klvaňa a Gert Jan Oelderik. V představenstvu nadále zůstává jeho designovaný předseda Bessel Kok i generální ředitel společnosti Petr Babický.

Členy dozorčí rady se stali Andrew Knight, Zdeněk Bakala, Michael Grabner a Casimir Knight, kteří byli doposud členy  představenstva společnosti. "Zaměstnance v dozorčí radě zastupuje Zdeněk Fried," uvedla společnost v tiskové zprávě s tím, že místo člena dozorčí rady voleného zaměstnanci bude obsazeno v následujících týdnech.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

USA daly přednost svým zájmům, uvedl Bílý dům k pozastavení dodávek Ukrajině

Zahraničí
2. 7. 2025

V Ostravě dnes začíná festival taneční hudby Beats for Love

Kultura
2. 7. 2025

Izrael podle Trumpa souhlasil s nezbytnými podmínkami pro příměří s Hamásem

Zahraničí
2. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ